Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! (? ) (Lent)

Figyelt kérdés

Lányok: Volt már olyan fiú barátotok, akivel tényleg CSAK barátok voltatok? És egyszer sem csattant el egy csók vagy nem történt semmi más sem.


Fiúk: Ugyanez a kérdés lány baráttal :)


2013. dec. 13. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt! Meg van is. Sőt, nem is egy. De én mindig is jobban kijöttem a fiúkkal.
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most is van, nem is egy.
2013. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem. (:
2013. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy lány haverom, először nyomultam rá, meg minden de rájöttem hogy csak barátként tudok tekinteni rá, és ő is rám. A barátságunk már több mint 5 éve tart, egy csók sem volt jó volt alkalom amikor megtapiztam a fenekét, de más egyéb nem történt. Ittasan sem volt köztünk semmi.

Van még egy csaj haverom őt csak másfél éve ismerem de nyáron volt egy közös bulink és akkor maga alatt volt mert 3 év után hagyta ott a párja, és mégis előttem nyílt meg igazán. Na akkor történt 1-2 dolog köztünk, a csaj végig tapizott majd megcsókolt én meg visszacsókoltam mert barátnőm már 1 éve nincs, és vele le is feküdtem akkor nagyon készek voltunk mindketten de mocskosul kívántuk egymást.

A barátságunk megmaradt de megbeszéltük rögtön másnap reggel hogy ez volt az első és utolsó ilyen alkalom.

2013. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megismerkedtem egy lánnyal, volt csók első randin, meg utána még pár alkalommal, de közöltem, hogy inkább legyünk barátok. Azóta még jobb a viszonyunk, neki már lett barátja. De, ha nem lenne sem csókolnám meg, mert lehet akkor ez a jó viszony megszakadna vagy "visszafejlődne" annyit meg nem ér meg.
2013. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!