Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új életet kezdtünk a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új életet kezdtünk a barátnőmmel (7 éve együtt) de inni kezdett az új barátnőkkel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, Nyíregyháza mellől költöztünk idén a fővárosba új életet kezdeni. Otthon munka se nagyon volt, itt egy-egy nagy multi várt mindkettőnket. Az új pesti barátnőinél rendszeres a hétköznapi bulizás, meg a kötelező hétvégi lerészegedés. Inni mindig isznak, sőt még menő ha valaki másnaposan megy be dolgozni. Sajnos elkezdett ezekkel eljárni. Mert szerinte amúgy kiközösítenék és csak így lehet jó munkakapcsolatba és barátságba kerülni. Ma hajnalban is holtrészegen szedtem össze a céges karácsonyi bulijukról. A főnökeiket ez egyáltalán nem zavarja amúgy, ők mégrosszabbak.


Azt vágja a fejemhez hogy én maradi, unalmas vagyok amiért soha nem iszok, meg nem tudok bulizni.

Otthon soha nem ivott, sőt undorodott a pia ízétől bármilyen buliban is voltunk. A szülei is így ismerik, soha nem hinnék el hogy iszik. Sőt még lájkolgatják is a facebookon a képeit ahol tök részeg amúgy (csak ők nem látják, mert nem akarják). Múltkor még oda is írták az egyikhez hogy "Így tovább kislányom, igazi nagyvárosi nő lettél". Velük akartam beszélni erről, de annyira szemellenző van rajtuk hogy azt hinnék hazudok.


Próbáltam többször is beszélni vele, leülni, de úgy állít be engem mint egy besavanyodott öregembert, aki csak otthon kötöget ahelyett hogy járná a "sok lehetőséget", a sok pesti diszkót. Már csak az hiányzik hogy drogozni kezdjen. A fizetése elég magas, 250 ezer forint (az enyém "csak" 200 ezer) de elkölti az egészet bulizásra, így az én keresetemből élünk szinte ketten, össze-vissza spórolok. Ja amúgy minden nap étteremben esznek, mert szerinte "pesten nem szokás főzni, mindenki eljár enni". A szülei meg rám néznek ferde szemmel, hogy biztos én költöm el a pénzt. Szó volt múltkor hogy biztos elteszi takarékoskodni a fizetését és hogy ha így haladunk tovább simán összejön egy kis lakásra 2-3 év alatt. Ha tudnák hogy tök nullán vagyunk ... A nagyszülők meg amiatt aggódnak hogy nehogy én "lehúzzam őt" mert eddig ők kezelték a pénzügyeit (nagypapa bankár)


Most így mit tegyek? Oké, dobjam ki, stb. de szeretem és megoldást akarnék találni.



2013. dec. 13. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Dobd ki és élj egyedül. Innen már csak rosszabb lesz.
2013. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni. 24 évesen még nem fejlődött ki az agya. talán 3-5 év múlva helyrejön. esetleg még teheted azt, hogy nem közös kasszán vagytok, hanem külön kasszára mentek, akkor talán belátja, hogy költi a lóvét. amúgy 25 éves vagy és 7 éve együtt vagytok, pont ideje új nőt keresned :) előbb utóbb valaki elkapja az egyik céges bulin...
2013. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

mikor felköltöztem anno, engem is beszippantott a nagyváros. én lenyugodtam idővel.

mondjuk tényleg elég durva, amit csinál, de néha tarts vele esetleg.

hátha akkor nem az lesz h Te egy otthonülő besavanyodott ember vagy. Fiatalok vagytok, sztem érdemes egy kicsit még most élni, mert később esetleg gyerek miatt már nincs is úgy lehetőség.

A pénzügyekről meg leülnék vele elbeszélgetni.

a "barátnőivel" nagyon úgysem tudsz mit kezdeni...

2013. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
A második kommentelővel értek egyet. Próbálj meg külön kasszára menni vele, hátha akkor rájön, hogy mi az ábra. Ha ez sem használ, akkor meg nem nagyon tudsz mit tenni... Nem sok értelme van, hogy ő szétbulizza magát, ráadásul ki tudja, hogyan viselkedik részegen más férfiak társaságában... Szóval minél gyorsabban helyre kéne rázni, vagy csak rosszabb lesz az egész. Vagy még azt is jó ötletnek tartom, hogy menj vele bulizni te is. Így tényleg nem az lesz, hogy öregember vagy, és legalább rajta tarthatod a szemed, vigyázhatsz rá.
2013. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg kezdj el te is inni meg bulizni!
2013. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kezdj el bulizni. Ha nem szeretsz piálni, akkor csak csajozz.
2013. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas egy nőszemély lehet.Azért megjátssza magát,hogy bekerüljön egy baráti körbe.Én dobnám a helyedben.Egy ilyen kapcsolat nem érdemli meg azt az energiát,amit te belefektetsz.Úgyhogy a másik fél meg szarik rád magasról.
2013. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Koptasd le a P-ba. Nagyvilági tucatr*bi lett. Sztem már meg is csalt,ha még nem ,akkor hamar eljön az ideje.
2013. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy tucat liba,akinek nincs saját személyisége.

Keress egy normális nőt.

2013. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég gyenge kakas lehetsz,hogy még egy ostoba csirkét sem tudsz megfegyelmezni.

1 tipp egy hétig járjatok el közösen bulizni és itasd le a porig,de mind egyes nap!A hétvégére olyan legyen mint a mosott rongy.

2013. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!