Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tartózkodik egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tartózkodik egy férfi a szextől, minek neki nő?

Figyelt kérdés
2-3 vagy esetleg 4 havonta,vagy esetleg még több hónap múlva sikerül rá venni magát a páromnak,hogy szexeljen velem, akkor szerinted mire kellek neki?Csak arra vagyok kíváncsi azt gondolod amit én?
2013. dec. 13. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosni, vasalni, takarítani, főzni...egy nő sokoldalú ám!
2013. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
neked ő mire kell?
2013. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van + lehet szexre tart melletted mást
2013. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat nem csak a szexről szól, a társa vagy valakinek. beszéld meg vele a dolgot!
2013. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sanszos,hogy dugipartnert tart melletted! Ennyi nem hiszem,hogy egy férfinak is elég lenne. Én elgondolkodnék nem e tényleg csak azért van velem mert amit előttem leírtakra jó vagyok.
2013. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

Lehet h más is van a képben. Lehet h nem kíván mert megváltoztál.

De legjobb esetben egyszerűen nincs többre szüksége.

2013. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bejárónőnek.
2013. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
hogy legyen, aki toszogatja meccs nézés közben, hogy legyen, aki hülyeségeket kérdezzen tőle. Aki hisztizik, mert rendetlenség van, aki igényel valami kis kedvességet, meg új táskát. stb. Akinek idegesítő barátnői vannak, és idegesítő sorozatokat néznek, és pletykálnak. Ezek jó dolgok, nem értem, mit nem értesz :)
2013. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Házirabszolga vagy, amikor már nagyon balhézol, megdug, hogy csndbe legyél, de leszar magasról. A kérdés inkább az, hogy neked minek kell egy "ilyen"? Az ő igényeit tökéletesen kielégíted, nem hülye, hogy kirúgjon.
2013. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!