Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne, igaz?

Figyelt kérdés

El kéne felejtenem, de nem tudom... pedig szinte alig ismerjük egymást, mégis "beleszerelmesedtem(?)" a lányba, és úgy tűnik hogy nem érdeklem őt, pedig korábban volt ennek ellenkezőjére utaló apróság.... Érdemes még foglalkoznom vele? Ha elsőre nem akart semmit, ez még változhat? Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, és így hogy kb lesz.r (kerüli a tekintetem is) nagyon rosszul érzem magam, semmi se érdekel, szenvedek....

Valami 5let, tanács?


2013. dec. 13. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szoktál vele beszélgetni, és úgy tojik rád, akkor hagyd, ne erőltesd, ha meg nem szoktál, akkor menj oda hozzá és beszélgessetek.
2013. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi általában nem adja fel elsőre. Küzdeni is kell/lehet egy nőért, persze erre nincs szabály, lehet sose fogod érdekelni, de ha nincs próba, akkor nincs eredmény se.
2013. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi volt az az apróság, ami miatt úgy tűnt, hogy akar, és honnan tudod, hogy most nem akar?

Konkrét visszautasítást kaptál?

Egyáltalán amikor ő küldte a jeleket, te felvetted, foglalkoztál vele?


18/L

2013. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből feladni! Sok nőnek imponál,hogy meg akarják hódítani. Lehet pont ezért kezd el majd rád úgy tekinteni,hogy milyen kitartó mégis tetszik!
2013. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég egyértelmű voltam vele,hívtam már randira, akkor nem volt otthon (de lehet csak kifogás volt), és konkrétan rákérdeztem érdeklem e egyáltalán. Azt mondta semmit nem szeretne tőlem. Semmi komolyabbat.
2013. dec. 13. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd. Ez már elég végleges lerázásnak.
2013. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

keress alkalmat arra hogy beszélj vele


Tudd meg hogy mikor van a névnapja születésnapja, nők napja stb...:)


És köszöntsd meg! Ha akkor se akkor én már hagynám de vannak akik még akkor se...

2013. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azok már voltak régebben, amikor még nem nagyon beszéltünk (felköszöntöttem):) hát igen, egyenlőre nem akarom hagyni... van reális esély szerintetek?
2013. dec. 18. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
sajnalom de nincs ha mar egyszer mondta hogy semmi komolyat nem akkar sot szerintem az ilyennel meg rosszabb ha nem hagyod beken meg jobban elege lesz beloled inkabb tudom hogy nehez de felejsd el
2013. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

remény mindig van...


neked kell mérlegelni hogy megéri e

2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!