Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Párom valamelyik este megkérdezte hogy ha valaki oda menne hozzám és azt mondaná hogy látták őt mással mit tennék? Vagy ha ő mondaná én persze rögtön rákérdeztem hogy mi van lebuktál ő nevettet és azt mondta nem csak kiváncsi mit reagálnák. Szerintetek tervezi vagy megtette?
2013. dec. 13. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Megtette a szemét úgyhogy csald meg te is.

Mondjuk velem.

2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan hülyének gondol, hogy ebből nem jönnél rá és így próbálja megérdeklődni a reakciód mielőtt tálal.
2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megtette,és most újabb kéjencségen töri a kis kobakját..
2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy harmadik opció: egyszerűen kíváncsi rá, mennyire kajálnád meg mindezt, és a féltékenység mennyire jönne elő, holott nincs rá okod. Nem kell belelátni rögtön :)
2013. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát engem elgondolkodtatna, az már biztos...
2013. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdezem de hogy bizonyosodjak meg???
2013. dec. 13. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Abbol indulok ki, hogy ertelmes emberek vagytok. Ebben az esetben ilyet tenyleg csak akkor kerdezunk, ha nem volt es nem is lesz megcsalas, csak pl egy tortenet vagy valami miatt elojon a tema, es kivancsi, hogy te hogy reagalnal.

Ha aranylag butak vagytok, akkor elofordulhat, hogy igy puhatolozik, nem sejtve, hogy gyanut fogsz.

2013. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy neki mondott valaki rólad ilyesmit, és ezért kérdezte...
2013. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy is szoktatok "mit szólnál ha" játékot játszani? (megtörtént esetek, filmek kapcsán)

Mert ha valakinek ez nem stílusa, akkor fura, hogy így bekérdez. (persze ettől még bőVen lehet, h nem jelent semmit)

2013. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szokott néha kérdezni hogy mit csinálnál ha ez és ez lenne de valahogy ez olyan rosszul érintett esküszik hogy én vagyok a mindene rengeteg nője volt sokat mesélt azt mondta hogy annyi mindenbe bele kóstolt már és már nem tud neki mutatni újat semmi és velem akar lenni mert szeret és ilyet még nem nagyon érzett.
2013. dec. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!