Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk a barátommal. Szeretem, de szerelmes nem voltam belé. Inkább ragaszkodok hozzá...

Régebben nagyon tetszett egy fiú (kb. 4 éve). Ő ilyen álompasi volt nekem :D (nem a kinézete csak szimplán látásból annyira szimpatikus volt). Teljesen bele voltam zúgva (ő nem tudta). Az utóbbi időben viszont egy véletlen folytán jóba lettünk. Igaz, hogy csak facebookon beszélünk, de ott rendszeresen. Nagyon jól kijövünk, sajnos sokkal több a közös bennünk, mint bennem és a barátomban. Egyszer-kétszer már utalt rá, hogy szívesen összejönne velem, persze tudja, hogy van párom.

Mit meg nem adtam volna ezért a fiúért pár éve, de így, hogy van barátom nem merek csak úgy belevágni.

A barátommal akartam már egyszer szakítani (nem ez miatt), de nem engedte, könyörgött, hogy megváltozik csak ne...

Azóta már jó sok utolsó esélyt kapott, tudom, hogy nem fog tudni megváltozni, de akkor is ragaszkodok valamennyire hozzá.

Viszont ha nem próbálom meg a fiúval örök rejtély marad számomra...;)


Ebben a helyzetben ti mit tennétek?


18L


2013. dec. 13. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

De jó neked :(

Bár velem is ilyen lenne.


Szerintem próbáld meg a régi sráccal, ez valami jel, talán neked szánta a sors. Az se jó, ha megvan a barátod, és mellette ábrándozol róla.


18/L

2013. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most megerősítésre vársz? Már rég döntöttél...
2013. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a párod csak ragaszkodsz hozzá minek vagy vele? Mindig ott lesz,hogy mi lett volna ha kihagyod az új pasit.
2013. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem döntöttem.

Csak érdekel, hogy más mit tenne ebben az esetben.

2013. dec. 13. 16:58
 5/8 zotanbro ***** válasza:
yolo,probald meg :D
2013. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van két pasi az életedben és az elsot megcsalnád a másodikkal akkor válaszd a másodikat. Mert ha szeretted volna az elsot elégge akkor ezt nem tennéd meg.
2013. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megcsalásról szó sem volt. :)

Ha összejönnék a másodikkal előtte befejezném az elsővel.

2013. dec. 13. 17:00
 8/8 GentLnazi ***** válasza:
Ma dobd a pasid es hnap meg beszélj a csávóval
2013. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!