Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de ő nem biztos hogy viszonozza Mit csináljak? 15 éves lány vagyok ő az osztálytársam

Figyelt kérdés

Mondjuk a lábfeje mindig felém mutat, úgy érzem hogy néz de mikor odanézek vagy elkapja a fejét vagy nem néz, ugyan azok a barátaink ezért szoktunk beszélni meg játszani a töbiekkel ( uno,poker) ,mikor odaülök a barátnőm mellé (suliban) ő mögöttem ül és piszkálja a hajam,

néha kedves néha meg nem annyira, néha azt érzem hogy kedvel aztán meg nem :/

én vele álmodok és mindig rá gondolok


Tudom ez zavaros így de lécci normális válaszokat köszi!!


2013. dec. 13. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen várj, hogy mi történik. Ha te is tetszel neki, majd ő férfi módjára lépni fog.
2013. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.-nek: 15 évesen? :3 Lehet, hogy igazad lesz, de ebben a korban még elég sok fiú és lány töketlen.

Egyébként ha sokat barátkoztok, és egy hullámhosszon vagytok, akkor előbb utóbb szerintem lesz kapcsolat belőle. Lehet, hogy nem most...hiszen van ismerősöm, akinek 6 évnyi osztálytársság(hatosztályos gimi) alakult ki a szerelem, pedig előtte is nagyon-nagyon jó barátok voltak.


18/L

2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért mutat feléd a lábfeje, mert úgy kényelmes neki -.- a fiúk nem szoktak ilyen jeleket csinálni, a másik hogy ne akarj összejönni az osztálytársaddal! hidd el, kinos lesz mindennap találkozni vele
2013. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!