Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő legjobb barátnője durván szidja a csúnyább pasi ismerőseiket. Én rondább vagyok náluk, akkor engem is oltogat a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.


Van egy közös ismerősünk, egy rendes, jófej gyerek (jóban vagyok vele). Semmi gond vele, örülhetne az a csaj akivel összejön! Viszont nem egy plakátfiúról van szó. De én még nála is rondább vagyok szerintem.

A barátnőm legjobb barátnője állandóan kiröhögi a kinézete miatt, állandóan ez a téma, összevissza röhög rajta. Amikor megvédem, hogy de rendes gyerek, ő is elismeri, azt mondja ő is bírja "de olyan csúúúnya". Ez az ellenérv a gyerekkel szemben. Akkor is kifigurázza ha épp mögötte áll, ha kimegy a szobából úgy csinál mint aki éppen hány meg minden mond rá. Ezt amúgy eljátsza más női szemmel csúnyább fiúknál is.


Attól tartok hogy akkor velem miért lenne más? Lehet hogy a hátam mögött akár a barátnőm előtt is ilyeneket mond rám? (csak nem mondja el a csajom hogy ne legyen vita?) Félek tőle hogy emiatt szét akarja rombolni az amúgy tök jó kapcsolatunkat és tömi a bnőm fejét mindennel, esetleg még össze is akarja hozni valami egyen plázasráccal.


Mit gondoltok és miért csinálhatja ezt? Amúgy egy nagyon jól iskolázott, több nyelvet beszélő, világlátott lányról van szó.



2013. dec. 13. 20:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Na elrontottam a kérdést. Szóval 22 éves srác vagyok és AZ ÉN BARÁTNŐMRŐL van szó és az Ő LEGJOBB BARÁTNŐJÉRŐL.
2013. dec. 13. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt egy ribi a csaj. Az ilyennek kívánom, hogy élete végéig magányos nímand maradjon.
2013. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó csaj! A barátnődnek kellene annyi eszének lennie, hogy négyszemközt megkérje, ne csináljon ilyet.
2013. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyenre mondom, hogy ha lángolna, és lenne nálam egy kis víz, akkor lehet inkább meginnám...

Beszélj az értéseidről őszintén a barátnőddel.

2013. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xierah válasza:
100%
Rühellem az ilyen embereket... Próbálj beszélni a barátnőddel, ezzel kapcsolatban.
2013. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Nagy a valószínüsége, hogy téged is leszól a hátadmögött.

Kötshög ribaanc, ne foglalkozz vele. Én ezért utálom a nőkett.

F

2013. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy téged is fikáz! Az ilyen embernek az lenne a legnagyobb büntetés, ha egy balesetben eltorzulna az arca. De a sors nem ilyen igazságos. Úgyhogy valószínűleg élni fogja a csodálatos kis életét. Sok baráttal, egy gazdag jóképű pasi mellett. És cseszegetheti a kevésbé jól sikerült férfiegyedeket. Mert magasról lesz..rja, hogy szavaival mekkora fájdalmat okoz. A lényeg hogy neki jó élete legyen. A többi le van sz..rva. Önző, bunkó kis rib..nc!
2013. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez témában ide vág: http://www.youtube.com/watch?v=MvGdTFcp0Hg
2013. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!