Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány mellett mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány mellett mennyire látszik "gyereknek" egy 19 éves srác? Szerintetek kezdjem el vele? Mennyire tud jól működni egy ilyen kapcsolat ha a fiu fiatalabb mint a lány? És ez a különbség elfogadható még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétvégén egy szórakozóhelyen megismertem fiút. Nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk, elkérte még akkor este a számomat. Megkérdezte hogy leszek-e a barátnője. Nekem nagyon tetszik, és ez kölcsönös. Kb fél éve lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak, ami alatt nagyon megtörtem. Csalódtam hatalmasat....

Túl tudtam lenni rajta, és szeretnék kapcsolatot. De én 22 éves vagyok ő 19. Nem nagyon látszik rajta inkább 20-21-nek néz ki. Szeintetek működhetne igy is? Véleményetekre vagyok kiváncsi. Rendes srác, nem link alak, aki megtud jelenni...tehát minden oké.


2009. nov. 24. 13:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

működni, működhet, rajtatok áll.

viszont nem megpróbálni szerintem botorség lenne.

2009. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez. 22 meg 19 között nincs akkora különbség, ha jól elvoltatok, akkor biztos, hogy jó lesz.
2009. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha minden oké, akkor mit kérdezősködsz itt? :D 22/F
2009. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
:P csak egy kis biztatást akarok, de ugy látom megvan:) arik vagytok. csak hát nálam az a baj hogy mindig más véleménye mint pl anyumé is számit. Ha már tudom hogy neki nem jó, akkor már én kedvemet is elveszi az egésztől. de most nem hagyom rá. :) Köszi hogy irtatok.
2009. nov. 24. 14:01
 5/27 A kérdező kommentje:
Ami még előny, hogy engem kb 18-19-nek néznek :D
2009. nov. 24. 14:09
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Én is 22 vagyok. Én még a saját korosztályomból sem kezdek senkivel, mert borzasztóan gyerekesek, éretlenek, én a közel 30as vagy 30on túli korosztályban lévő férfiakban látom az igazi férfiakat. Mondjuk nem vagyunk egyformák, ez tény :) csak azt akarom ezzel mondani hogy két okból is elkerülendő szerintem ez a kapcsolat: az egyik, hogy nem lesz hosszúéletű, nagyon fiatal még a srác ahhoz hogy komoly kapcsolatot kitudjon alakítani hosszú évekre tervezve, mert ő maga sem komoly (ritka az olyan srác aki fiatal kora ellenére meghazudtolja azt viselkedésével) tehát nagy esélyed van rá hogy csalódj. A másik pedig: gondolj bele hogyan viselkedik egy anya amikor megtudja hogy a fiának idősebb barátnője van. NEM MINDEN ANYA de a fiús anyáknak legalább a 90%a amúgyis megkattan, ha a fiának barátnője van, hát ha még az idősebb is tőle!

Ne akard megtudni milyen az :) amikor tesómnak 2 évvel idősebb barátnője lett anyám épphogy nem kezdett el késsel gyilkolászni mindenkit a környezetében, agyilag teljesen kikattant, ordítozott, üvöltött, tört, zúzott, szét is ment tesóm meg a csaj 2 hónap alatt. AZÓTA SEM ép anyámnak az agya, mindenkit utál aki a gyereke párjának mondja magát. Nekem 4 éve nem ismeri egyetlen barátomat se mert nem merek hazahozni senkit mert anyám tuti beleköt, aztán meg belém, és kezdődik megint minden elölről.


Nah ez csak egy kis kitérő volt, a lényeg jól gondold meg mibe kezdesz... szerintem egy 22 éves lány nem tud kibontakozni egy 19 éves fiú mellett, olyan gyerekek még.. a lányok amúgyis évvekkel lekörözik a fiúkat érettségben, ezért van az hogy majdnem minden nőnek 4-5-6-10 évvel idősebb párja van és nem fordítva....


22L

2009. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszike hogy leirtad ezt nekem. Van benne igazság. Eddig nekem se volt még nálam fiatalabb, mindig idősebb volt. De a mostani az valahogy más. Valami megfogodt benne. És remélem az anyukája nem tesz nekünk kereszbe ha ugy alakul hogy összejövünk. Nem tudom mit tegyek. :S :(
2009. nov. 24. 14:18
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezt ne vedd alapnak. Lehet, hogy az anya bekattant, de ott más bajok is lehettek. Egy kapcsolat nem a világvége. Ha nem kezdesz bele lehet valami nagy dolog marad ki az életedből. Ne azon parázz állandóan, hogy ki mit fog gondolni.


Egy 22 éves lánynak nem kell 30 évest keresnie, hogy elégedett legyen.

2009. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

14:11

Meglátszik hogy lány vagy, azok jönnek mindig ilyen üres sablondumákkal, pedig se a kérdezőt se a srácot nem ismered, és úgy vonod le a következtetést, gratulálok.


Kérdező: Ne érdekeljen mások véleménye, ha jól kijöttök mi baj lehetne könyörgöm? Ha meg nem menne a kapcsolat, azt se feltétlen a korára kell fogni. Egyik ismerősöm 14 évesen jött össze egy 19 éves csajjal, másfél évig voltak együtt, ami szerintem elég szép idő ilyen idős korban.

2009. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Oké, csak kicsit elijesztett a történet az "anyuka" műve.

Köszi hogy leirtátok véleményeteket :) Várok még :)

2009. nov. 24. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!