Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetünk? Nekem kevés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk? Nekem kevés, neki sok.

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok, ha nem kapok meg egy bizonyos szeretetadagot. A barátomnak viszont ez az igénye nagyon alacsony, de én azzal vezetem le, hogy nem szeretget, hogy teljesen rámászok, mert ha nem kapok elég szeretetet akkor vagy adok, vagy leamortizálom mások hangulatát. Szóval ő túl sokat kap, én túl keveset, így én a rosszabb napjaimon nem is érzem magam szeretve, míg őneki kicsit elege van belőle, mert túl sokat kap. Hogy tudunk ezen változtatni? Ha nem adok neki puszit, vagy ölelést is nagyon ritkán jön adni. Mivel tudjuk ezt orvosolni?
2013. dec. 13. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a férfiak mindig különböztek ilyen téren a nőktől. Nem mutatják ki a szeretetéhségüket, mindemellett vágynak erre... a pasid nincs olyan érzelmi szinten... ezt kieröltetni, rákényszeríteni nem lehet, de nehogy azt hidd h erre van gyógymód. vagy kialakul nála vagy nem, ha nem akkor hiába vetsz be bármit, csak azt éred el, hogy anyáskodsz felette, és ennek két végkimenetele lehet... vagy szereti avgy nem....( de inkább nem)
2013. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom egy ideig, hadd nyúljon ő is utánam. Érdekel, hogy keres-e magától.
2013. dec. 13. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hihetetlen komolyan..

Én dettó ugyanilyen helyzetben voltam nemrég mint te, csak épp itt én voltam a pasi.. de tényleg hajszál pontosan ez volt a helyzet... Idióta egy humorérzéke van a sorsnak vagy minek.. :D

Inkább nem írom le, hogy hogyan végződött mert sok bátorítást nem adna.

Ne haragudj, hogy nem tudtam érdemben segíteni de ezt nem tudtam magamban tartani, nektek viszont sok sikert :)

2013. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ez az egyetlen gond :) De megbeszéltük, ő sajnálja, hogy nem tud ebben eleget nyújtani, de azt mondja, hogy most 18, ki szeretné élni magát és semmire sincs elég ideje. Meglátom mi lesz, jelenleg egy iskolába járunk, de ő végzős én meg átiratkozom másik iskolába, majd érdekes lesz, hogy hogyan találkozunk. Lehet, hogy akkor ragaszkodóbb lesz.
2013. dec. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!