Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változott így meg? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott így meg? Mi történt? A barátnője is benne lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel a nyáron ismerkedtem meg, nagyon kedves, aranyos, és rendes volt velem. Nagyon sokat beszélgettünk egy minden nap. Azt mondta, hogy bármiben segít, és megbízhatok benne, mindig mellettem lesz. Ismerkedésünk előtt 1 héttel összejött a jelenlegi barátnőjével. A srác olyanokat irkált nekem, h nagyon jó a seggem, meg szép vagyok, elmenne velem vhova, meg ilyenek (gondolom erről a barátnője nem tudott) Szeptember felé egyre kevesebbet beszéltünk. Mindig én írtam neki, hogy mi van vele, mért nem ír? Neki az volt a válasza, hogy fáradt, nincs kedve semmihez. Egy szombat este kaptam egy ismeretlen számtól sms.t, hogy hagyjam békén a barátját, mert ha nem állítom le magam, akkor meg fog verni stbstb. Másnap írt a fiú, hogy igaza volt a barátnőmnek, hagyj békén. Tisztára sokkolt, hogy ez most miért történt, mikor előtte mindent megbeszéltünk, szinte legjobb barátok voltunk. Mitől változhatott meg ennyire a fiú? Pár közös ismerősünk azt mondja, hogy csak azért vannak együtt, hogy d*gjonak, semmi másért. A barátnő is benne lehet a dologban.? (én semmi rossz szándékot nem akartam tőle, mert tudtam, hogy ott van a barátnője) Voltak olyan kijelentései is, hogy ha előbb ismerkedtünk volna meg, már te lennél a barátnőm.Hogy tud eldobni egy ilyen komoly barátságot? Mitől változhatott meg ennyire? Mért történhetett az egész? Úgy érzem, hogy elvesztettem a legjobb fiú barátomat. Segítsetek, ha tudtok.
2013. dec. 14. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a barátnő, persze, ez komoly, de van ilyen, ha ő nem tesz ellene, te sem tudsz mit tenni. :(
2013. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gonosz barátnő behatása. A fiúnak kell kitenni a csaj szűrét.
2013. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint a fiú annyira szereti ezt a kis hárpiát, hogy "örökké együtt fognak maradni"...hogy a srác szavait idézzem.:(
2013. dec. 14. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni sajnos. Ha rájön, hogy milyen sárkánnyal van dolga a bocsánatodért fog esedezni. Vagy nem. De ne foglalkozz velük.
2013. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

eddig a mondatig még komolyan válaszoltam volna: "Hogy tud eldobni egy ilyen komoly barátságot? "


megismerkedsz nyáron egy sráccal, aki félig nyíltan meg akar dugni, majd barátnője lesz, de utána is a segged a téma, meg hogy miért nem te vagy a barátnője... és neked ez komoly barátság?

2013. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!