Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Egyszerue...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Egyszeruen nem megy.

Figyelt kérdés
19/L vagyok, biszex. (Legyszi ne bantsatok emiatt, igy is eleg nagy baj ez nekem) szoval van egy ismerosom (lany). Sajnos beleszerettem. Pedig tudtam mar a legelejen hogy semmi eselyem nala ugyanis van pasija. De nem zavart, azzal nyugtattam magam hogy egyszer talan lehetne koztunk valami. Talan. De most minden eselyem elszallt. Par napja megtudtam hogy terhes. Igy mar tuti semmi eselyem hiszen csaladja lesz. El akarom felejteni mert nincs ertelme tovabb hitegetni magam. Csak ez nehez lesz mert nem tudom vele megszakitani a kapcsolatot (sot nem is akarom, nem tudnam. Jo baratok vagyunk es nem tudnam csak úgy lerazni). Ha akarnam se tudnam, elkerulhetetlen h ne talalkozzunk minden nap. Borzasztoan el vagyok keseredve, valaki turns tanacsot adni? Vagy aki van/volt hasonlo helyzetbe nincs kedvetek beszelgetni? Egyedul vagyok mert senkinek nem mertem elmondani. Rogton rajonnenek hogy kirol van szo mert az osszes baratnom/baratom ismero ot...:'(
2013. dec. 14. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy teljesen alapvető helyzet, itt éppen nem számít, hogy most milyen nemű emberekről vagy milyen nem iránti vonzódásról beszélünk.

Ez egy reménytelen dolog, nyilván az érzelmeid viszonzatlanok, ezt el kell fogadni és tovább kell lépni. Az idő sokat segít, segít felejteni és persze új embereket ismersz meg és majd találsz mást, akit megszerethetsz.

Ez az elején biztos nehéz lesz, de ez tényleg egy olyan eset, amit így kell elfogadni.

2013. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gollllám válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni, ilyen az élet. Persze hitegetheted magad azzal hogy talán otthagyja a pasiját, vagy ilyesmi de ha így teszel hosszú távon nem leszel boldog. sajnálom, de tapasztalatból mondom. (Lány vagyok és biszex, hasonló dolog történt velem is) Ha semmi esetre sem tudod megoldani hogy ne találkozzatok, próbáld elfelejteni hogy szerelmes vagy. Nem lesz könnyû, rettenetesen nehéz volt nekem is, de kitartás! Elôbb utóbb változni fognak a dolgok!!! Írhatsz privit is ha gondolod:)
2013. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat. Tudom hogy ennek a dolognak vege es soha nem lesz koztunk tobb baratsagnal de nagyon faj. Kepzeljetek magatokat a helyembe hogy adott egy ember alive szerelmesek vagytok, latjatok minden nap es tudjatok hogy ez remenytelen. Nagyon rossz:((
2013. dec. 14. 15:09
 4/7 A kérdező kommentje:
*akibe
2013. dec. 14. 15:09
 5/7 Gollllám válasza:
Elhiszem, de nincs mit tenned. Hiába.
2013. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen történetem egy lànnyal, pedig nem is vagyok biszex, de akkor történt valami,azóta se érdekelt lány es előtte sem. Nekünk be is teljesedett ez a dolog,bár nem tartott sokáig es elég csúnya véget is ért, de nem bántam meg,elég nagy kaland volt. Senki nem tudta csak ő es en,bujkálnunk kellett :) egyébként, ha olyan típus vagy,aki nem vállalna fel kapcsolatot azonos neművel es nem is tudnád elképzelni hogy leéld vele az életed vagy bemutasd otthon, akkor örüljünk hogy igy alakult hogy nem tud kibontakozni ez az egész,mert kesobb sokkal rosszabbul esne ha végetérne :(
2013. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felvallalnam, nem erdekelne masok velemenye.
2013. dec. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!