Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresi senki a társaságom?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok eddig még sajnos nem igazán vólt párkapcsolatom!Barátaim is alig vannak (2) lányok szinte soha nem keresnek egy sem nagyon, ha képet rakok fel internetre lányok egyáltalán nem "like" olják csak fiúk ugyhogy szinte a facebookom is eseménytelen!Nem nagyon szoktam járni sohová bulizni mert nem szeretek táncólni akkor meg ugy gondolom értelme nincs hogy elmenjek!Leginkább itthon szoktam lenni jelenleg munkanélküli vagyok ugyhogy mindig segítek itthon a házimunkába ház körüli munkába tv-zek meg számítógép elött vagyok hétvégrnte haverhoz megyek filmezni meg hülyéskedni és kb erről szól az életem!Min kellene változatattnom vagy mit csináljak?
2013. dec. 14. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress munkát és januártól dolgozz! Van mikor a munkahelyen is lehet ismerkedni...
2013. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert csúnya vagy. Nem bántásból, csak jobb ha tisztában vagy vele.
2013. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert negatív vagy, elvárod hogy a lányok keressenek téged nem pedig fordítva, és gyakorlatilag ki se mozdulsz hogy bárkire benyomást tegyél. Várod a sült galambot a szádba ennyi.

Te tényleg el tudod képzelni, hogy egyszer csak valaki becsenget a lakásodba és máris téged akar?...Hol élsz?

Meg nem facebookon kell várni a csodát.

Mozdulj ki, csinálj valamit. Hallottál már arról, hogy nem csak táncolós bulik vannak? Kocsma/pub esetleg valami szakkör vagy sport egyesület. Beszélgess lányokkal tanulj meg velük lenni, közvetlenül viselkedni, nem földönkívüliek ők. Aztán ha más nem egyik csaj beajánl a barátnőjének már az is félsiker. Apró sikerekből kéne építkezned, nem pedig önmarcangolni, de gondolom ezt fel se tudod fogni, mint a legtöbb hozzád hasonló.

2013. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha vki olyan ronda, h akárhogy próbálkozik, még apró sikereket sem ér el soha?
2013. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy olyan ronda. De könnyebb erre fogni és makacsul ragaszkodni hozzá, mert ha elhinnéd egy percre is, hogy nem így van akkor a ki biztos világ amit kialakítottál magad körül, hogy mindenki rondának tart és nincs esély ezért minek próbálkozni összedőlne.

Az is jellemző, hogy a sikert sem veszed észre, nem tudod mikor van sikered, ha meg észreveszed akkor betudod véletlennek, szerencsének, egyszeri csodának, vagy lekicsinyíted hogy nem is volt akkora siker. Ha ezen nem változtatsz akkor tök mindegy mit mondok, nem fogsz megváltozni.

2013. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah, és ezt úgy mondom, hogy túlsúlyos vagyok, kopaszodom, egy fogamat kihúzták, adósságom van de vagyonom nincs. De még is van aki így is szeret, mert emellett sok jó tulajdonságom van, és ezekre tudatosan építek és fejlesztek.
2013. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!