Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom legjobb baratnoje ramkattant? Lanyok segitseget kernem. Jol latom?

Figyelt kérdés

24 evesek vagyunk. Baratnom legjobb baratnoje allandoan szexualis celzasokat tesz, dicserget. Pl. eljottek lakasavato bulira, mutattuk az uj agyunkat es azt mondta a baratnom jelenleteben: "hat itt szivesen eljatszadoznek veled". Amikor kicsit reszeg akkor meg mindig hozzamer, olyanokat mond hogy "aludjunk egyutt harmasban, sok jo ember kis helyen is elfer". Ma is ulok mellette es elkezdi simogatni az alkarom kozben meg beszel a baratnomhoz. Beszeltem a parommal errol, o azt mondja hogy tulreagalom es csak kedveskedni akar velem mert nagyon bir. Nekem ez viszont kinos es nem tudok vele mit kezdeni. Amugy egy 10-es skalan 9-es csajrol van szo. Igen, bevallom hogy tetszik de nem jarnek vele es soha nem csalnam meg a baratnomet. Amugy kb. mindenkinek tetszik, haveri sorozesekkor gyakori tema a barataim koreben a csaj idomainak kibeszelese. Probalkoznak nala de oket teljesen elutasitja. Velem meg olyan mas. Ma is azt mondja a baratnomnek hogy "hagyjad csak, mi a Gabival nagyon jol megertjuk egymast majd egyutt megoldjuk". Ilyenkor a parom nevetgel de en ugy erzem hogy ezeket komolyan gondolja.


Mit gondoltok? Mit tennetek a helyemben? Amugy birom a csajt meg a baratnom legjobbja es o is orul hogy kijovunk. Csak amiota eszrevettem ezeket a dolgot zavarodtam ossze.


Segitsetek....



2013. dec. 14. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem veszed be harmadiknak. Láthatóan nem zavarja a barátnődet tehát tudnál rá célozni.
2013. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyértelmű, hogy mit akar. mondd el neki, hogy neked kellemetlen, hogy ennyire közel kerül hozzád, nem esnek jól a célzásai, stb. ezzel nem közlöd vele nyíltan, hogy tudod, hogy rádnyomult, tehát nem is tagadhatja le, de mégis jelzed neki, hogy álljon le.
2013. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm.. szerintem a barátnőd is benne lenne a hármasban a csajjal, s ezt ők már át is beszélték. Csak benned nem biztosak... Gondolkodj.
2013. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkoznék a hármason. Ha a barátnőd ezeket a nyilvánvaló dolgokat látja és hagyja, akkor vagy ostoba, vagy inkább az lehet h tetszik neki a dolog.
2013. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat a baratnom amugy nagyon visszafogott. Viszont ha iszik akkor nem. Lehet hogy tenyleg errol van szo es harmas szexet akarnanak. A barataim az mondjak hogy b#zi vagyok, de en nem tudnek ebbe benne lenni. Olyan mintha megcsalnam, en nem vagyok igazabol mas nore megha fantazialok is mint mindenki. Amugy zavarban lennek a szituaciotol. Foleg hogy a baratnom mindent elmond neki reszletesen a szexualis eletunkrol, hogy mit szeretek, mekkora a szerszamom.


Furcsa ez a dolog, mindenesetre az 100% hogy a baratnot megkaphatnam barmikor ha be van csiccsentve, de lehet hogy meg annelkul is.


Eleg fifikas a csaj, ha akar valamit ... en meg kopni-nyelni nem tudok amikor mondjuk olyat mond hogy "de jo az uj nadragod, nagyon szep" es kozben vegig a farkamnal nez kiehezett pajzan tekintettel.

2013. dec. 14. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
JóBarát! Ha a csajodat foglalkoztatja a hármas, s nem vagy benne, akkor majd kerítenek a másik csajjal rá alkalmat. Ugorj rájuk, túl sokszor nem adódik ilyen az életbe... Ne légy szégyenlős ha már úgyis tud mindent a másik csaj, akkor nem tudsz olyat amin meglepődne. Tankold tele, legalább a száját, s lesz egy jó estéd!
2013. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!