Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Nektek volt már nagyon perverz párotok?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen fétisei voltak?

2013. dec. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
állandóan a talpam akarta dugni
2013. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hajjaj, nem is egy. Mondjuk én a perverz nőket szeretem.


Azt majd elmondom, ha jobban ismerlek.

2013. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csajom, aki mindig azt akarta, hogy nézzem meg hogyan kaksizik. Csak 1-2 alkalommal mentem bele, vége is lett a kapcsinknak. 18F
2013. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: egy hím szájából a "kapcsi" szó több, mint búzás, csak mondom
2013. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Hát az exemmel voltunk együtt olyanok, hogy bekentük egymást szószokkal, fűszerekkel, fagyival, tejszínhabbal és lenyaltuk egymásról. Meg amikor megvolt befeküdtem a fürdőkádba és úgy dugott meg, meg volt, hogy úgy csináltuk, hogy közben ott volt az öccse is.


A jelenlegi barátommal meg erdőben, iskolában, strandon volt szex és vonaton kivertem neki, volt hogy úgy kezdtünk el takaró alatt szexelni, hogy bent volt a szobában az apja, anyja, bátyja és a bátyjának a barátnője, focimeccs közben is szexeltünk úgy, hogy ő ült egy széken én meg beleültem és csináltam a dolgom, miközben ő nézte a focit. Meg nagyon szeret bárhol nyilvánosanfogdosni és akár megujjazni, én is leszoptam egyszer éjszaka részegen.

2013. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!