Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lányok nyelvén mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lányok nyelvén mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban aki bejön nekem. De ő is szokott olyat csinálni,hogy mindig nevet amikor vele beszélek próbálok bókolni is. Facebookon beszélgettünk amikor egyszer valamiért úgy döntött hogy nem érdekli és az írta: haggyál már ezekkel akarsz valami fontosat? Én vissza írtam: nem. Utána rá pár percel azt írtam hogy igen mire ő:akkor azt írd ne pedig untass. Mit mondanál ha azt mondanám, hogy bejössz? Azt írta leszarnám. Akkor ezt vegyük úgy hogy leszartad. -xy, tudtad hogy ezt fogom mondani. -ilyen okos lenék? -igen. (az az xy az csak a nevemet takarja) Pedig nem szokot okosnak tartani csak okoskodónak és mindenkivel olyan "gonoszkodó". Ebben kérnék segítséget.
2013. dec. 14. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagytok nagyon nagy haverok, hogy így beszéljen veled, akkor nem értem, miért foglalkozol egy ilyen lánnyal.
2013. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az interneten másképp gondolkodik.
2013. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tarnolf ***** válasza:
Minek foglalkozol egy ilyen lánnyal? Már nem azért mondom, a te dolgod, de elég bunkónak tűnik...
2013. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy a csaj egy bunkó paraszt.. nem érdemes vele foglalkozni.
2013. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
haver szerintem keress más csajt és vele érezd jól magad.
2013. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
gyakorlatilag foloslegesen irom ezt meg ,de vagy nagyon bír, vagy rohadtul nem,vagy semlegesen baratnak tekint.Szarazélet.Töltsjél vele még több időt és kiderül.
2014. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!