Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Gaz hogy ha 22 evesen NEM volt SOHA baratnom, de nem vagyok szuz, csokoloztam is mar?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert jo lenne ha lenne. Probalkoztam de soha nem sikerult. Lanyok irjatok foleg.

2013. dec. 15. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
az nagyobb gáz hogy minden bizonnyal okos telefonnal feszítesz de az ékezetet nem találod meg rajta.
2013. dec. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az a gáz, hogy ilyen kulcsszavakat használsz.
2013. dec. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jol is nezek ki
2013. dec. 15. 02:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
senki nem kérdezte.
2013. dec. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem mindig a kinezet szamit erre rajohettel volna te is :D
2013. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg?? De azért az esetek többségében csak számít valamit, hogy néz ki a Pali? Én ugy gondolom :S
2013. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Nem a 22 év, hanem hogy csak azért dudtál, hogy elmondhasd magadról, hogy már megvolt. A szex egy barátnővel az igazi, akivel szeretitek egymást. Főleg az első.
2013. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemcsak szűz nem vagy, de csókolóztál is már! Ki gondolta volna.


Különben elég gáz. Ennyi idősen legalább egy pár hetes kapcsolatot illett volna összehoznod.

2013. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a pasik csak meg akarnak dugni(mivel jól nézel ki, vagy nagyon riba ncos vagy). De emberileg már nem bírnának elviselni.
2014. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!