Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonykor milyen pofát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor milyen pofát vágjak majd ehhez?

Figyelt kérdés
Én adok a barátomnak ajándékot ő meg nem..Soha nem voltam még ilyn helyzetben..Hogy odaadom az ajándékom megköszöni az illető aztán helló..Nem várom el,hogy méregdrága ajándékot kapjak..De az már,hogy fog festeni,hogy behívnak karácsonyra én odaadom neki az ajándékot ő megköszöni és akkor szia...Nem tudom ehezz milyen arcot vágjak majd... 1,5 hónapja vagyunk együtt...
2013. dec. 15. 09:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ne adj neki akkor te se semmit. :D

Amúgy honnan tudod, hogy te nem fogsz kapni semmit?

2013. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Onnan,hogy mikor azt hitte alszok kérdezte az. anyja ,hog nekem mit vesz karácsonyra?Mondta,hogy semmit.. Exénél is eljátszotta,hogy az vett neki az 5 hónapos fordulora ajándékot ő meg neki semmit..
2013. dec. 15. 09:57
 3/28 anonim ***** válasza:
ja ez így picit fura, mintha direkt nem adna, tényleg honnan tudjátok?
2013. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ja így más, de így a helyedbe én se adnék, esetleg vinnék valamit tartalékba hátha mégis ad valamit, de ha nem akkor hagyd te is
2013. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom anyagilag nem állnak olyan rosszul mint mi...
2013. dec. 15. 09:59
 6/28 anonim ***** válasza:
hát a srác viselkedéséről inkább nem mondok véleményt, az a te dolgod, de tényleg ne csináld azt hogy adsz ő meg megköszöni aztán helo szia
2013. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én már rég elkészitettem a műhlybe az ajándékját...Ezt tegnap tudtam meg...
2013. dec. 15. 10:04
 8/28 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem ksézíts neki valamit saját magad. Ezel több dolog is történhet.

Induljunk ki így: Kreatív dolgot csinálsz, ami nem kerül több ezer foritnba, mégis igazi, remek ajándék. Ha ő nem ad ajándékot neked, és valóban szeret, nyilván nagyon el lesz kenődve, ghogy te ennyire törődtél vlee, ő meg semmit sem adott. Ha nem elsz, nem is zavarj a adolog, akkor ott talán valami baj van. Hiszen hogy bírja ki valaki, hog akti szeret, az tesz valamit érte, ő meg tlejesen közömbös marad? Akkor ott valami nincs rendjén.


Vagy, ad neked ő is ajándékot, viszont Te ugye szeméyleset adnál, ami azért überel minden vett cuccot - eszmei szinten -, és így is előyben vagy, vsizont mondhatni minden klappol.

2013. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Fapofát!


Na de ha tudod,hogy te nem kapsz ajándékot, akkor te sem adod oda és meg van oldva. De elég fura gondolkodású a párod.

2013. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én kézzel készitett ajándékot adnék neki... Csak hát a fa anyag amit felhasználtam ehhez nem volt 1000forint mivel a sulinak a fájából csinált ki kellet fizetnem...
2013. dec. 15. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!