Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a barátommal ilyen türelmetlen?

Figyelt kérdés
Dolgozom, egyetemre járok. Sok a dolgom, de ez nem indok. A munkahelyemen kedves vagyok a vendégekkel, a suliban kedves vagyok a csoporttársaimmal, a barátnőimmel se kötekszem. De ha a barátom mond vmit ami nem tetszik, rögtön megsértődöm. Minden kis sz.ron...Tudom, h rémes vagyok. Nem tudom miért sértődöm meg és tudom h nem vmi vonzó viselkedés. Nagyon szeretem és tudom h ez nem vezet jóra. Mégis miért van akkor állandó kényszerem, h megsértődjek?
2013. dec. 15. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert egy született házisárkány vagy. :)
2013. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tarnolf ***** válasza:

Vagy mégis a munka miatt meg a suli miatt vagy ilyen. Észre sem veszed, de talán idegileg kész vagy. Csak mivel a barátoddal intimebb kapcsolatban vagy, úgy gondolod, hogy neki mondhatsz bármit meg ilyesmi...ugyanakkor egy ismeretlen emberre jó benyomást kell tenni egy munkahelyen.

Illetve csoporttársaknál is ez a helyzet.

2013. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de h változtassak ezen? Egyszerűen ha mond vmit ami épp nem az amit hallani akarok akkor bevágom a durcit. Késztetést érzek rá, h ezt tegyem...pl tegnap meséltem neki vmit. Még a sztori végére se értem, mikor megkérdezte h biztos jól csináltam-e? Mármint h valóban ez volt a jó megoldás abban a helyzetben. Én meg teljesen kiakadtam h miért kritizál, azt se tudja mi a sztori vége, neki mellettem kéne állnia, nem pedig kritizálnia. Bocsánatot kért vagy ötször és kérte h fejezzem be a sztorit de semmi kedvem sem volt hozzá, teljesen megbántva éreztem magam, amiért megkérdőjelezte h helyesen jártam- e el...utólag belegondolva igaza volt részben, de akkor is nagyon megbántódtam
2013. dec. 15. 10:59
 4/11 Tarnolf ***** válasza:
De ez mindig is így volt?
2013. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

periódusok vannak. Van h két három hétig minden oké, utána jönnek ezek a kis veszekedések, amik rendre abból alakulnak ki, h én nem vagyok képes elviselni a kritikát, és minden kis hülyeségen megsértődöm.

Lehet h most azon is stresszelek, h a karácsonyi szünetben nem látjuk majd egymást 3 hétig, de logikus az lenne, h mindent megtennék h az utolsó pár nap még szép legyen, helyette inkább hisztizem, h ne fájjon úgy az elválás...nem tudom

2013. dec. 15. 11:08
 6/11 Tarnolf ***** válasza:
Muszáj leszel változtatni. Egyébként én is ilyen vagyok, nehezen viselem a kritikát, viszont, amikor érzem, hogy na most begurulok, akkor elszámolok 10-ig és tiszta fejjel tudom utána fogadni a kritikát.
2013. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most megfogadom h ma este nem sértődök meg SEMMIN :) Hátha ez segít. köszönöm a soraidat
2013. dec. 15. 11:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Három hétig nyugis vagy, aztán egy hétig ugrasz? Nem, ötletem sincs miért lehet...

De ha nem ez, akkor is sok oka lehet. Talán bizonytalan vagy, ezért kipróbálod, hogy ilyen viselkedéssel is marad-e melletted.

Gondolj arra, mit érzel olyankor! Mikor, milyen helyzetben érezted ezt korábban? Volt-e általános iskolában egy szigorú tanárod, aki csak a tökéletest fogadta el, egyébként megalázott, vagy anyádnak, apádnak lehetetlen volt megfelelni, folyton csak kritizált...

Mit vársz egy párkapcsolattól? Mit vársz ettől a párkapcsolattól? Szerinted jó irányba halad? Az előző barátaiddal is volt ilyen?

Jó a szex, van orgazmusod, elegendő alkalommal csináljátok?

2013. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a menses elott van, hogy ugrok mindenre. Nem lehet, hogy neked is a hormonok jatszanak ebben szerepet? Csak azert gondolom, mert azt irtad, 3 hetig ok vagy.
2013. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hmm..elgondolkodtam de sajnos nem ennyire rendszeres. Inkább sztem az van h jól belehergelem magam, látom h így is szeret akkor lenyugszom két hétre. amit az egyik válaszoló írt. h kell a visszaigazolás h így is szeret, hülyén is...
2013. dec. 15. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!