Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen dilis nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm azzal szembesített, hogy ő feltétlen ki akarja próbálni lánnyal, mivel lehet hogy leszbikus. Mivel mindig is tetszettek neki a lányok és a kedvence az orál(ha kinyalom)...

Mondtam neki, mivel te mindig fiúkkal voltál csak, így maximum biszex lehetsz...

Végül nagy nehezen ez eljutott az agyáig, de ő akkor is ezt ki akarja próbálni, mert már nem bírja...


Mondtam neki, szívem, ez így is úgy is megcsalás, mindegy hogy fiúval vagy lánnyal szexelnél... Ő erre csak annyit mondott, ha nem engedem meg neki, nemszeretem igazán... :DD Végül 1 év után most külön váltak az útjaink


2013. dec. 15. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem vetetted fel a hármast?
2013. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mar igy is ugy is szakitas a vege, legalabb engedted volna neki es mondjuk te is bekapcsolodsz, vagy csak nezed, felveszed videora es megosztod velunk. Ennel rosszabban nem is vegzodhetett volna
2013. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő nem szeretet soha igazán,ha inkább azt választja,hogy egyszer lefeküdjön egy csajjal.
2013. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tarnolf ***** válasza:
Jól tetted, hogy véget vetettél ennek, sokan elfelejtik, hogy a megcsalás minden formában megcsalás marad, mindegy, hogy férfival vagy nővel történik.
2013. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az!
2013. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem szeretett téged
2013. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb neked nélküle :D
2013. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megengedtem volna neki, most mi a baj ezzel? Fiatal, tapasztalja meg, milyen lány létére lánynal szexelni. Még néztem is volna őket. De csak ha beszállhatok közéjük, akkor engedném ezt meg. Ezt ne felejtsük el! :D
2013. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!