Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha eljutok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha eljutok a pettingelés szintre egy sráccal, szinte rögtön elkezdek iránta érezni valamit?

Figyelt kérdés

Nem a szexre gondolok, hanem màr a pettingre is, valami intimebb testi kapcsolatra a sima csòknàl. Az elõzõ baràtomnál is úgy volt, hogy összejöttem vele, tetszett, de csak ennyi, nem voltam még belé szerelmes az elején. Miutàn "meg volt" a petting rész, màr rögtön közelebb éreztem magamhoz õt, belé szerettem és onnanstòl kezdve csak õ létezett szàmomra. Mindez kb 2 hét utàn.


És úgy érzem ez most màs fiúknàl is így van. Belementen egy baràtsàg extràkkal kapcsolatba (tudom hiba volt) és azòta sokszor gondolok az illetõre és féltékeny vagyok, mikor màs lànyokkal làtom flörtölnlgetni. Pedig elõtte ténylegesen csak helyes pasi haverként tudtam tekinteni rà, de most...


Mit gondoltok errõl?


17l


2013. dec. 15. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy érett a szexre. Meg úgy alapvetően a párkapcsolatra sem. Nem bántásból mondom, de tényleg nem egészséges ez a dolog. Nem az adott fiúba leszel szerelmes soha, hanem magába a szerelembe, abba, hogy valaki törődik veled.
2013. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: igen ebbe van valami :((( ezek szerint nem kellene még semmilyen kapcsolatba se belebonyolodnom, vagy hogy fejlõdjek...? Nem akarok örökre ilyen maradni...
2013. dec. 15. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezt a dolgot tudatosítani magadban, és azért szeretni valakit, amilyen ember, ne azért, mert végre valaki testi örömöt okoz neked...
2013. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!