Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyi törődést, foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi törődést, foglalkozást igényeltek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Összejöttem valaivel, ő nekem az első és nem tudom még, hogy mennyi időt töltsünk együtt vagy mikor hívjam fel, írjak rá, de azért úgy, hogy ne legyek egyfolytában a nyakában és meglegyen a saját élete. Előre is köszönöm! :)
2013. dec. 15. 14:25
 1/6 kendrazoltan ***** válasza:
A törődést szeretjük, de a számonkérést nagyon nem...
2013. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyen sör meg rántotthús.

Hülye viccet félretéve. Kialakul a dolog menet közben. Azért ne hívd félóránként, ne küldj sms-t, hogy most éppen mit csinálsz stb. De mondjuk facebookon beszélgetni szerintem nem gáz. Mármint ha együtt vagytok, és ott ráírsz, és elkezdtek beszélgetni, akkor abban nincs semmi kivetnivaló. Nekem a telefonos dolog lenne a legzavaróbb. De mondom, ha gép előtt van és neten beszélgetnél, akkor nyugodtan írj neki. És ha nem válaszol, akkor ne akadj ki.Lehet játszik/ filmezik/ elment wcre és 1 óráig ül ott. :D

2013. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1. Soha ne kavarj mással, ne csald meg!

2. Ne féltékenykedj! Ha ott akarna hagyni már megtette volna.

3. Szeresd szívbõl ès ne törõdj azzal hogy más mit mond!

4. Ne lógj a nyakán állandóan! Hagyd levegõt venni.

5. Mindig legyél õszinte bármirõl van szó!


Ha ezeket megfogadod nem lesz gond. :)

2013. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne lihegj állandóan a nyakában.
2013. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. dec. 15. 14:39
 6/6 Zottya88 válasza:
Ne állj a tv elé!!!!
2013. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!