Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek van barátjuk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek van barátjuk! Ti nem érzitek sokszor úgy, hogy?

Figyelt kérdés

Nem érzitek sokszor vagy néha úgy, hogy habár szeretitek a barátotokat, szerelmesek vagytok belé, de külsőre jobbat is találhatnátok nála? Magyarán szólva jóképűbbet.


Nekem mikor volt barátom, mindenki mondta, hogy jól néz ki a srác, de simán találok még jobb pasit is magamnak. De mivel szerettem, nem foglalkoztam ezekkel a véleményekkel. A mostani "kiszemeltemre" se mondják sokan, hogy hűű de jóképű. Nem sok lánynak jön be, de nekem tetszik. Inkább belsőre. :)


Néha úgy érzem "jobb pasira vagyok hivatott" és bevallom őszintén félek, hogy idővel nem vonz majd szexuálisan a választottam. Persze itt adódik a kérdés hogy miért nem keresek akkor mást, de a válasz egyszerű: ritka a számomra nagyon vonzó(válogatós vagyok) és belsőre is értékes fiú, ezért megelégszek azzal is, akit most kinéztem.


Ti megvagytok elégedve a pasitok külsejével maximálisan? Vagy vannak nektek is ilyen gondolataitok?


2013. dec. 15. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg megvagyok elégedve a párommal, viszont régebben nekem is volt ilyen érzésem, szerintem akkor az nem az igazi, lesz majd másik is. :D
2013. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a külső kérdésnek nem szentelek ekkora figyelmet.


Van egy srác ismerősöm, lassan egy éve belém van bolondulva, kishercegnek is hívják a barátnőim, mert sportos, szülei gazdagok, jóképű... és még annyira nincs is elszállva magától. De valamiért mégsem tudom szeretni, pedig volt egy idő, amikor a csillagokat is lehozta nekem kérés nélkül az égről.


És most összejöttem egy olyan sráccal aki külsőre labdába sem rúghat emellett a srác mellet. A mostani barátom mégis jobban vonz, testileg-lelkileg mint a másik.


Soha nem voltak ilyen gondolataim egyik barátommal kapcsolatban sem. Minden férfinél lesz jobb. Sőt még nálam is vannak bőven jobb nők, de a kémia nem ettől működik két fél között, hogy mennyire szép vagy csúnya.

Én a páromat szexinek tartom, de a nála jobban kinéző embereket nem. Nem tudom őket úgy kezelni mint a páromat. A párom szexi, a többi pasi csak szép, akármennyire is szép.

2013. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napról napra jobban kiábrándulok a nőkből az ilyen kérdések miatt...
2013. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így, bár én nem voltam belé szerelmes. De úgy voltam vele, hogy belefér.(Nyálas is volt nagyon...) Na mindegy belementem még a 4. randiba is :D nem kellett volna, szerelmet vallott a srác. Írtó kínos volt, mert én meg már úgyvoltam, hogy menj már haza. :DD Ő meg így visszakérdezett, hogy neked nehéz lenne kimondani?


Elég kínos volt, mert külsőre sem tetszett igazán, szemét voltam, mert igazából csak vigasztalódtam vele :s

2013. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, mások mit gondolnak a párom külsejéről. A lényeg az, hogy nekem ő a leghelyesebb, és ez így van rendjén. Nem tudnám elképzelni, hogy úgy járok valakivel, hogy közben nála jobb pasikat látok állandóan. A szerelem megszépíti a másikat.
2013. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mihez kezdesz ezzel a felfogással öregen?Szánalmas ez a világ,tele hülye,agymosott emberekkel...
2013. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nem vagyunk ennyire felszínesek, hogy csakis a külsőségek érdekeljenek.



Bár remélem a te jövőbeli "jobban megérdemelt" külsőleg "tökéletes" pasid belül egy vadbarom lesz, a mostani meg talál magának egy épeszű barátnőt, ki elfogadja olyannak amilyen, és nem kacsintgat félre.

2013. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem az előző barátommal voltak ilyen gondolataim, szakítottam is a sráccal, vhogy nem vonzódtam hozzá szexuálisan
2014. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mar elmult a lila kod, lehetne picit magasabb, de ez nem zavar annyira, hogy szakitsak vele, vagy mas pasi utan nezzek, mert iszonyat jopasi osszesegeben, imadom, nagyon vonzodom hozza. Kulsore, belsore is megszerettem, a szex meg isteni 1 ev 2 honap utan is, sot igazan csak most jottem bele, annyira osszecsiszolodtunk, hogy max. privatban irnek rola :)


Meg volt, hogy probalkoztam massal, mert nagy a korkulonbseg amugy, de meg meg se tudtam csokolni a fiut, hiaba tartottam aranyosnak szegenyt. Nekem csak az en baratom kell... johet magasabb, gazdagabb, hajasabb xD de nekem csak O kell. A kopasz fejevel, a gyonyoru kek szemeivel, az elallo fulecskeivel, a pici orraval, a ferfias deltas testevel, ugh azok a vallak es azok a combok, imadom ugy ahogy van. Es az a legjobb amikor mosolyogni latom, amikor tudom, hogy boldog mellettem.

2014. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!