Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfinak fiatal korában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak fiatal korában nem volt párkapcsolata az komoly kihatással lehet jövőbeni kapcsolataira?

Figyelt kérdés
A tapasztalatlanság,a párkapcsolati szocializáció teljes hiánya.A testiség érzelmi oldalról történő megélésének hiánya.Szóval nemcsak lemaradt valamiről,hanem egy pótolhatatlan dolog hiányzik az életéből.

2013. dec. 15. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem pótolható csak nehezebben
2013. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pótolható, csak ez olyan mintha 16 évesen kezdenéd az első osztályt... Az ember élete végéig tanul :)
2013. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,de egy 8-10ik osztályos lányt nehezen lehet rávenni,hogy járjon egy elsőssel :S
2013. dec. 15. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, ha belészeret ,nem fogja érdekelni, hogy tapasztalatlan, majd ő megtanítja sztem:)
2013. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akinek meg rengeteg volt, az meg azért száll el magától. És akkor mégis hol húzod meg a határt?


Aki tapasztalat alapján keres magának "párt", abból sem lesz holtomiglan-holtodiglan kapcsolat.

2013. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D.J.W. válasza:

Nem tudom, mennyire fiatal korában nem volt párkapcsolata a szóban forgó férfinak. Egyáltalán nem számít kórosnak, ha valakinek húsz éves koráig nincs párkapcsolata. És még azután sem feltétlenül...

Minden, ami az emberrel történik - mindegy, hogy férfi vagy nő -, komoly kihatással van a jövőjére nézve. Ha az ok-okozat összefüggést veszem figyelembe, akkor azt gondolom, a nem történésnek is van következménye. Nincs ez másképp a párkapcsolattal sem.

Úgy vélem, nem pótolhatatlan a dolog, de az érzelmi oldalt kell előbb megtapasztalni és csak aztán a testiséget. Mondhatnám úgy is, hogy a gyakorlat követi az elméletet nem pedig megelőzi azt.

Ha jól vettem ki a kérdésből, a testiség már megtörtént, de nem járt semmilyen érzelemmel. Ideális esetben mély érzelmekkel jár, hiszen a mentális kötődés nagyon fontos. Ezt a kötődést magunkénak tudni és a megtartásán munkálkodni a legfontosabb feladat. Természetesen csak úgy, ha mindkét félnek ez a szándéka és egymáshoz való viszonyuk megengedi...

2013. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!