Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz, hogy így változtatjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, hogy így változtatjuk meg egymást?

Figyelt kérdés

Jó sok kérdést olvastam itt, hogy egy kapcsolatban mindenki elfogadja a másikat, olyannak amilyen, és nem akarja megváltoztatni.

De én a barátom kedvéért változtattam a stílusomon, ami jót is tett, és leszoktam bizonyos dolgokról, amik nekem is jót tettek, meg neki is. De én is szeretek tőle egy-két dolgot, hogy változtasson rajtuk, például sportoljon, mozogjon valamit, mert sokat ül a gép előtt, és hogy szokjon le a cigiről... Ez olyan nagy dolognak számítana?

16/L


2013. dec. 15. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne pofám ilyet kérni. Vagy eleve össze se jönnék vele, ha tudnám milyen és nem felel meg az elvárásaimnak.
2013. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha olyanná tett, amilyenné mindig is akartam válni, és ő csak hozzásegített, akkor ez nem nagy baj :) Én meg csak azt szeretném hogy egészségesebb legyen, elfoglalja magát :)
2013. dec. 15. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Végül is nem egymást változtatjátok meg, hanem egymásért változtok és ezzel magatoknak is jót tesztek. Így pozitív.
2013. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátom nem cigizett soha. Nem mondta, hogy szokjak le. Miatta szoktam le, de legfőképp magam miatt.

Aki szeret, elfogad bármilyen is vagy!

2013. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív irányba mindig jó változni. Sőt, szükséges.


Mi borg vagyunk! A cél a tökéletesség! Minden ellenállás hasztalan!

(Annika Hansen jelentkezzen!)

2013. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz.
2013. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!