Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüneteltetés. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüneteltetés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a barátom családja anyagilag jobban áll mint az enyém. Sőt felelőtlenek. Na mind1 a lényeg hogy a barátom hozzám vágta hogy ő milyen sokat költ rám és hogy én ezt nem értékelem pedig értékelem sőt túlzásnak is tartom. Ő ezen be sértődött. Meg akartam vele beszélni de úgy dumáltunk mintha nem is lett volna semmi. Most egy újabb hosszas veszekedés után szünetet kért. Akkor ez most szakítás vagy hogy vegyem? A pasiknál ez hogy megy? (Hozzáteszem nem olyan mint a többi, nem teszi a fejét arról hogy szeret meg minden)

2013. dec. 15. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok.31 éves.


Jön a karácsony.


Ha nem akartok a pénzen veszekedni, urambocsá' nem akarjátok, hogy erre menjen rá a kapcsolatotok, akkor beszéljetek meg egy fix összeget(ez lehet 2000 Ft, lehet 3000 vagy bármennyi, ami még neked se lépi túl a kritikus határt), és mindenki azon belül próbáljon meg a másiknak olyat venni, ami a másiknak szerinte jól esne, jól jönne.


De akkor ő is tartsa magát ehhez.


Nálunk amúgy most igen rosszul jön ki a dolog, szóval kicsit "bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje" alapon beszélek. Én dolgozom, a szüleimnek kiemelkedően jó a nyugdíja(40 év munkaviszonnyal mentek nyugdíjba vezető beosztásból),a barátnőmék szülei meg 4 hónap munkanélküliség és az azt megelőző hosszú hónapokig tartó vegetálás után most kezdtek nagyon jól keresni... így én tőle -meg is mondta- hogy karácsonyra ne várjak nagyon semmit, míg én azért veszek neki...

de szerintem meg lehet ezt normálisan beszélni... egy jelképes ajándék is ajándék, ha az szívből jön... és kicsit is "betalál" a másik lelkébe... (Pozitív értelemben gondoltam persze a "betalálást".)

2013. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!