Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszűnt a találkahely a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszűnt a találkahely a barátnőmmel, és pár nappal később szakítani akar, sejtem hogy miért, lehet hogy tévedek?

Figyelt kérdés
Volt férjjel él, kényszerből, szeretjük egymást, közös jövőt terveztünk, a válás, külön költözés nem egyszerű, gyerek, pénz, stb, aki volt ilyenben tudja, de! egyenlőre arra korlátozódik a kapcsolatunk, hogy nálam találkoztunk, amikor csak tudtunk, de családi balhé miatt nem jöhet többet, nem részletezem, most arra hivatkozik, hogy nekem akar jót, keressek olyat aki független, stb. csak én érzem úgy, hogy nincs hol dugni, így minek tartson meg tovább? én nagyon szerettem volna már vele együtt, és ő mindig arra hivatkozott, hogy akik szeretik egymást, azok türelmesek, idő és távolság nem akadály, és én meglennék szex nélkül, ez is ok, ő az aki már ezek után nem akar tovább várni. tulajdon képen a lakásban csak szexeltünk, sok minden mást eljárni ide oda stb ez nem lakás függő, így csak ez változott, semmi más.
2013. dec. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak: nincs hol dugni, így minek tartson meg tovább? Ne kezdj ilyen gerinctelen nőkkel...
2013. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ezért akar szakítani, akkor ez undorító...:S

hagyd a fenébe és nehogy sírni merj utána! nem éri meg...az meg a másik, hogy nem is érdemli meg! ;)

hány évesek vagytok?

16/L

2013. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

azt mondja nem ezért, hanem mert nincs értelme tovább így, keressek függetlent, akivel boldog vagyok, aki szül nekem, stb, de ezek a dolgok mindig megvoltak, csak most megszűnt ez a kis lakás, és két napra rá nem szakít azt mondja, hanem hogy jobb lenne nekem nélküle, szeret, de nem akarja tovább folytatni, és még azt kéne éreznem, hogy ő a jó, hogy így elenged, és jót akar nekem...

35 vagyunk, mai világban ez még nem kor, mindketten fiatalosak, és fittek vagyunk

2013. dec. 15. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább amúgy is megunt, és ez kapóra jött ürügynek, hogy ne ő legyen a "rossz".
2013. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!