Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődik be barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik be barátnőm?

Figyelt kérdés

Sok idő után végre szexeltünk egy jót úgy egy héttel ezelőtt. azóta semmi nem volt, most meg jött azzal hogy mert nem volt lassan egy hete semmi. Nem voltam ráhangolódva a dologra de na, neki láttam némi előjátéknak, ő meg mint egy fadarab elvárja hogy csináljam a dolgokat és tegyem a dolgom.....a szex persze nem volt jó és utána mint akit seggbe rúgtak olyan volt és jöttem is haza mert le..arta a fejem. Mondtam neki hogy engem is hangulatba kéne hoznia, mert ha nem vagyok ott agyilag hogy "hú igazán akarom" akkor nem megy nekem se. Szóval csak egyszerűen elvárja hogy én tegyek meg mindent és legyen jó, de hát "Istenem"....ez két emberes dolog. Ha fadarab módjára viselkedik akkor nekem se megy mindig.....ÉS MINDEZEK UTÁN MÉG Ő SÉRTŐDÖTT BE!!!!!Azt utazhattam haza mert kérdezte hogy melyikkel jövök haza.....

21/F



2013. dec. 15. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt tőle kellene megkérdezni.. (már ha válaszolna) :D Szegény ember. :DD
2013. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves a lány? Egyébként lányként mondom, ha nem érti meg, hogy alapvető, természetes dolog lenne, hogy ő is tegyen valamit, nem hogy elvárás, akkor dobd ki. Ez később is ilyen lesz, mindent el fog várni, de semmit sem fog tenni érte.

19/L

2013. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő 19
2013. dec. 15. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen még a párkapcsolathoz és a szexhez is...
2013. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Miért sértődik be barátnőm?

MEG, könyörgöm! MEG!

2013. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Dugd valagba,akkor majd megmozdul.:)
2013. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem tul gatlasos az agyban. Probald megtorni a jeget, de finoman. Beszelj vele sokat a szexrol, ki mit szeret. Egy idoutan kepes lesz feloldodni es mer majd tenni dolgokat az agyban :)
2013. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél bordázott gumit és kúrd seggbe
2013. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az uccsó jól hangzott, de már rég kidobtam! Azért köszi a válaszokat! Iszony éretlenke volt.....
2014. jan. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!