Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy domináns lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy domináns lány, általában ő dug meg engem keményen nem én őt. Ez szégyen?

Figyelt kérdés
Felcsatolhatósal gyakran megdug, aztán mikor megunta leveszi és meglovagol, én cs türök mindent amit tesz velem de én ezt élvezem. Ettöl még igazi férfi vagyok?
2013. dec. 15. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Igazi hülye az vagy
2013. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt élvezed, akkor senkinek semmi köze hozzá. Barátnődnek is tökéletesen megfelel. Akkor meg igazán kihagyhattál volna minket a részletekből.. a ti magánügyetek, mit csináltok az ágyban.
2013. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az nem gáz, ha néha néha így van, mert pl. én is nagyon szeretek irányítani és imádom amikor a barátom átengedi a dolgokat nekem, de ha ez a helyzet állandó, akkor az már eléggé ciki rád nézve! :S

16/L

2013. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
nem szégyen, én is ilyen barátnőt szeretnék
2013. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi domináns és nem hagyja, hogy a barátnője megdugja.
2013. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lol :DDD
2013. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem véletlenül emoboy vagy?...
2013. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az a bnő, az tényleg nő...? de tudod mit? inkább nem érdekel.
2013. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Baromság, ne hallgass azokra akik szerint ez nem férfias vagy abnormális, sokan örülnének egy ilyen harmonikus párkapcsolatnak. Jelenleg az a ritka helyzet áll fent, hogy a barátnőddel kölcsönösen kielégítitek egymás szexuális igényeit és jól is érzitek mindketten magatokat közben.

Úgyhogy felesleges ezt ide kiírnod és erről kérdezned mert senkire nem tartozik csak rátok.

2013. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
köszönjük neked szintiboy!
2013. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!