Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guspy kérdése:

Sok a 8 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a fiú pedig 25.
2013. dec. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2013. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt csak ti érzitek. Ha jól kijöttök és boldogok vagytok egymás mellett akkor mit számítanak az évek? Majd kiderül de csupán ennyi miatt ostobaság nem belekezdeni egy kapcsolatban. És még csak nem is olyan sok.
2013. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak azt akarod,hogy egy kaland legyél neki hajrá. Én is 25 vagyok és már kezdek komolyabb dolgokban gondolkodni. Összeköltözés,Te pedig gondolom még nem igazán akarod magad lekötni...Aki megy 25 éves léttére gyerek még az elég hulladék,ismerek olyan srácot aki 29 3 éve van a bnpjével de azt mondta(Nem vagyok érett az összeköltözésre!" :D 29 évesen ez egy kicsit gáz,sőt szánalmas....
2013. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sok
2013. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!