Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, évfolyamtársam. Pénteken indultunk Bécsbe, este megszálltunk. Ittunk egy kicsit, én bekábultam, ő józan volt, de nem is ivott. Akkor lettünk jóba, eddig nem ismertük egymást, csak köszöntünk egymásnak. Csináltunk képeket, hülyéskedtünk becenevet adtam neki. Nagyon aranyos, szép csaj, kedves, szeretni való, de csak barátilag nézek rá, mert nemrég jöttem össze megint az exemmel. Másnap még közelebb kerültünk egymáshoz, sokat beszélgettünk. Éreztem valami olyat, hogy bejövök neki, de nem mertem biztosra állítani. De rákérdezett az bnőmre, hogy hogy-hogy megint együtt vagyunk. Elmondtam neki a szitut. Tényleg nem olyan most a bnőmmel mint régen.. Ő is mondta, hogy így nem sok értelme van, de hát meglátjuk még. Most rendben vagyunk, ez a lényeg. Haza úton tök jól elvoltunk, tableteztünk beszélgettünk. Egy párnát amit vettem a vásáron, már ott elkérte hazaútra. Amikor mellé ültem, mert a szomszédjával helyet kellett cserélnem rám hajtotta a fejét, nagyon jól esett. Igazából én nem mertem ezt megcsinálni, mert van bnőm.

És nem tudom, hogy mit érzek, nagyon szimpatikus lett, pl. alig várom, hogy újra beszélgessünk. És ha arra gondolok, hogy bejövök neki, még nagyobb bennem ez az igény iránta.

Tetszek neki, vagy nem?


2013. dec. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen tetszel. Hagy ott az exed és foglalkozz inkább ezzel a lánnyal.
2013. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki. Ha az exeddel rossz értelemben nem olyan mint régen akkor hagyd ott.
2013. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mégse :cc

Nem akar tőlem semmit, nem vagyok az esete..

Pedig a szilveszteri házi buliba is miatta mentem el, mert pár nappal a buli előtt külön rám írt, hogy lécci menjek már.. Mert úgy volt, hogy kihagyom.

2014. jan. 2. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!