Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa (személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rambo97 kérdése:

Volt már rá példa (személyesen, vagy a saját környezetetekben) arra hogy egy elutasítás után később mégis összejött egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy volt-e ilyen. :)

#kapcsolat #visszautasítás.
2013. dec. 15. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt.
2013. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki tudod fejteni hogy kb. hogy történt?
2013. dec. 15. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen én szoktam kérdezni...és jó lenne. Nagyon jó lenne. :(


18/L

2013. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt. haveromat visszautasította a lány, majd fél év múlva összejöttek mégis, mert haverom végig udvarolt. ennek kb 6 éve, azóta együtt vannak.
2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt egyszer. Utána elmondta, az volt a titkok nyitja, hogy annyit találkoztunk suliban, itt-ott, hogy egyszer csak már elkezdtem neki hiányozni. Először még mint csak barát (mert egyébként barátságból alakult ki), aztán pedig egyre jobban megnyertem a személyiségemmel. Egész hosszú kapcsolat lett belőle. :)
2013. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt. Ismertük már egymást, 1-2x találkoztunk előtte.

Egy bulin voltunk, félrevonultunk, beszélgettünk, jól elvoltunk, megcsókoltam, azután a buli végéig szinte nem is beszéltünk, mintha nem is történt volna semmi. De ismét félrevonultunk, leültünk beszélgetni, azt mondta nem akar tőlem semmit meg mástól sem stb stb. Később azért még beszélgettünk és hosszú "udvarlás" után összejöttünk.

Rövid időn belül vége is lett, lehet csak megpróbált egy esélyt adni ha már én ennyire akartam, de nem működött a részéről.

Szóval van rá példa.

2013. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!