Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanád? Párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? Párkapcsolatot kockázatokkal, érzelmi csatákkal, vagy szingliséget egyszerű, nyugodt boldogságban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az elsőt - aki nem mer, nem nyer. Számomra megéri egy párkapcsolat, még akkoris, ha nem a legegyszerűbb.
2013. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
utóbbi :d
2013. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan a maga előnye, de nincs olyan párkapcsolat, ahol ne lenne kockázat, vagy érzelmi csata, és olyan szingliség sincs, ami teljesen kielégítő és nyugodt.szerintem..
2013. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1-esnek! es ha mondjuk egy parkapcsolat elott meg teljesen boldog vagy, kiegyensulyozott, ugy erzed, hogy teljesen megtalaltad onmagad, es mondjuk osszejossz valakivel, aki erzelmileg tonkretesz, hogy tobbet nem jossz helyre rendesen, akkor is bevallalnad a parkapcsoaltot?
2013. dec. 15. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Nem vagyok kapcsolatpárti, és nagyon nehezen szánom rá magam, hogy kapcsolatba kezdjek valakivel. Nem egyszer fordult elő, hogy évekig egyedül voltam, nem hiányzott se a társaság, se a szex, se semmi, jó volt nekem úgy.


Viszont ha szerelmes leszek valakibe, akkor egyértelműen a párkapcsolat.

De szimplán azért, hogy legyen valakim, nem ezt választanám.

2013. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: sejtettem, hogy ezt hozod ki a dologból :D

Itt nem olyan párkapcsolatot értek, ami nem vezet sehova. Hanem olyat, amiben vannak hullámvölgyek néhol, de szeretjük egymást. Azt hiszem, te itt akkor a végletekre gondoltál.

2013. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert azért ha jól érzed magad egyedül is, párban még jobban érezheted magad, ha a párkapcsolatod meg tönkretesz, akkor értelmetlen.
2013. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
halálpontosan ezen indokkal hagyom el most a párom. nekem nem hiányzik már az ideg, az aggódás, a félelem.
2013. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az életem nagy részét szingliként töltöttem, kétszer voltam szerelmes, kétszer dőlt dugába az egész. 3 hónapja a 2. És igen, jobb szinglinek lenni. 22/L.
2013. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is az utóbbit, nekem nem kell kapcs de nem is hiányzik.

Szingliként szabad vagy és nálam ez a lényeg.


25 F

2013. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!