Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk! Ti hogy udvaroltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti hogy udvaroltok egymásnak?

Figyelt kérdés
Azok válasza érdekel, akik a hosszú távú kapcsolatokban hisznek, monogámok.

2013. dec. 16. 03:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha gondolod, irj privátban, és holnap válaszolok részletesebben is...az eddigi kapcsolataim mind máshogy kezdődtek...:-)
2013. dec. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a kedves kérdező? Nekem is írhat privátot ha gondolja. Semmi komoly! Ne képzeld azt hogy ez olyan bonyolult dolog. Egyszerűen úgy udvarolsz ahogy kell, barátkoztok stb. s úgy.

Viszont, már rájöttünk páran, hogy a spontán dolgokból születnek a legjobb dolgok. Egyik barátom a Tescoba találkozott véletlen egy sráccal, s úgy lett ebből kapcsolat. de tudok sok sztorit, a lényeg egy! a fő a bizalom s hogy megértsétek egymást!

Mindenkinek van párja, csak még nem ismerkedett meg vele!

Az én szerelmem is olyan, igaz én a hírekbe láttam múlthéten, de őt meg nem is gondoltam hogy megismerem, egyszer, csak úgy írtam egy válaszra vlami privátot és pff. életemet ismertem meg. a teljesen, spontán, teljesen véletlen dolgokból születnek a legmaradandóbb, legjobb legcsodálatosabb dolgok! Már, egy egész életre megtanultam ez! Igen, azt a srácot is, aki a legközelebb lakik hozzám stb. őt is véletlen ismertem meg, igaz ott meg egy hülye meleg témájú kérdésemre válaszolt. Persze ő is szimpi, csak most ez a srác akit pár hónapja ismerek elrabolta a szívem. És múlthéten a hírekbe volt ami miatt meg majdnem a mentők vittek el.. ;3

2013. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi néhány hete vagyunk egy pár, és ha nem is találkozunk minden nap, minden nap írunk egymásnak legalább facebookon, illetve telefonon beszélünk. De úgy alakítjuk a dolgokat, hogy egyre többször találkozzunk, csak neki a családja előtt fedősztori kell, mert róla nem tudják. Amúgy sokszor szólítjuk egymást kicsimnek, édesemnek, szerelmemnek stb.


26/F

2013. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
részemről sehogy, egyből a "lényegre" térünk. de ez csak én meg a hozzám hasonló züllött fajta vagyunk
2013. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy, mintha heteró pár lennénk.

Beszélgetések, találkozások, első érintések, titkok, első csók, bizalom, első szex, aztán a második, harmadik stb.

2013. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább leírom a saját történetünket, sokkal kézzelfoghatóbb:

társkeresőn találtuk meg egymást, majd skypeon beszélgettünk egy csomót, számot cseréltünk és egyszer csak sor került a személyes találkozóra is :) A harmadik randin csókoltuk meg egymást először. Később jött a többi ;)

A lényeg, hogy barátkozás, az együtt eltöltött idő az egésznek az alapja.

2013. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is néhány hete vagyunk együtt. Sokat beszélünk, amennyire csak tudunk, találkozunk, a nagy távolság ellenére is. Naponta vagy skype, vagy sms, vagy telefonon kommunikálunk. (És természetsen ezek kombinációi, és variációi).

Csinálok sütit, vagy édességet, vagy mást amit el tudok vinni Neki. Imádom :P

Sok-sok puszit kap, mert nagyon szeretem, nagyon szeretem adni Neki, és mert megérdemli.

Mindig mondom Neki, hogy imádom a borostáját :P

2013. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem társkeresőn és nem is a tescoban találkoztunk!:P :D egy castingon találkoztunk, és egyből megvolt az az érzés, a szikra aminek kellett.. majd jött az első randi, és egyből éreztük, h ez más.. ez több mind az eddigiek, pedig még mindennek az elején.. sőt a legelején voltunk, de mégis ezt éreztük, és ezt követte a többi randi, a folyamatos beszélgetések skypeolások és társaik.. :-))

Ő állandóan becézget! imádom is miatta:$$ vagyok: "kicsim.. nyuszii.. cukii.. édes.. krémes.." és ehhez hasonló édesség és cukii becenevű:$:D

és Ő imád adni.. énmeg kapni:$:P:D persze én is ajándékozom, de nagyvonalakban Ő a fő ebben:))

2013. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Hát, mi például úgynevezett"randira" szoktunk járni de az csak annyi hogy beszélgetünk meg sétálunk...valentinnapon csokit adok de csak úgy hogy más ne lássa, és még ha négyszemközt vagyunk sem tűröm el az ilyen "becézéseket"...komolyan néha hányingerem van a "nyuuszifül" és társaitól :D
2013. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszenek:D szerintem aranyosss:)) jo nem feltétlen mások előtt, ott azért inkább cikiixD:D

dehát mások vagyunk:) nekünk utcán sem probléma ha meglátnak.. ezek vagyunk.. miért mutatnék mást?!:D:)

2013. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!