Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli fiuk-lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiuk-lányok! Ti hogy viselitek az ilyen helyzetet? 19/L

Figyelt kérdés
Amikor körülöttetek mindenkinek van párja, csak nektek nincs, csak ti ültök mindig magányosan és képzelegtek a szerelemről, miközben mindenki fülig össze van nőve a pasijával, csajával...és még ha úgy adódik, szívesen a szemedbe is mondják, hogy "Te miért nem találsz már valakit?" És ezt szülők, közelebbi, de akár vad idegen emberek is megkérdezik. Én kivagyok már ettől...
2013. dec. 16. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én korábban kockultam, írtam, zenét írtam, azt cshő'
2013. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehezen viseltem sokaig, aztan 25 evesen talaltam valakit.


30f

2013. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zene be,külvilág kikapcsol és olvasok jó sokat. Persze van amikor ez sem elég de az ritkán van.
2013. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te még csak 19 éves vagy.

Én 29 éves vagyok, 5 hónapja ért véget a kapcsolatom, az én baráti, ismerősi körömben a párok javának gyereke van, vagy házasok, de lényxeg, hogy más életet élnek, nem érnek rá eljönni velem vagy csak közös haveri összejövetelre elmenni jobbra balra buli miegymás.

Szóval nem egyszerű. De ennek ellenére nem adom fel.

2013. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tönkre ment a szellemem a lelkem és a testem


nem bírtam elviselni.

belebolondultam a magányba.


szedek nyugtatókat, antidepresszánst meg altatókat, de nem tudják elnyomni bennem a társ iránti sóvárgásomat és mélyen, belül tudom, hogy soha nem lesz senkim és ezért azzal nyugtatgatom magam, hogy bármikor felmehetek egy 10 emeletes panelház tetejére és leugorhatok és véget vethetek a nyomorult magányos és monoton életemnek.


ez vigasztal és 1 kicsit meg is nyugtat.

2013. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szarul,mindennap csak szar kedvem van ettől már így ébredek alapból.Ha meglátok egy párt,akik jól megvannak egyből elfordítom a fejem és oda sem nézek.Összes közelebbi rokon és családtag is baszogat vele,de már nem érdekel.Az a baj,hogy szerencsétlen vagyok az ilyenekben is,idáig is mindenért amim van vért verejtékkel küzdöttem,a szerencse mellettem szinte soha nem állt úgy igazán.

22/F

2013. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak néha érzem rosszul magam miatta de olyankor is hamar elmúlik. Ha arra gondolok, hogy talán soha nem lesz senkim fele fele arányban szomorú vagyok miatta ugyanakkor megkönnyebbülök, hogy egy gonddal kevesebb legalább nem csalnak meg vernek át hagynak el. Ezekre semmi szükségem és mivel alig van kapcsolat ilyen nélkül inkább kihagyom az egészet! Boldog és kiegyensúlyozott szingli vagyok. 25/L
2013. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bennem is munkál ez néha...

Az vigasztal hogy majd csak lesz valakim ga ne nem adom fel...

2013. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Körülöttem nem mindenkinek van párja és anyámék nem bszogatnak ezzel.


Amúgy meg a saját életemmel foglalkozom, és nem azzal hogy más kit meg mit szedett össze.


Ha párban lenne mindenki az se nagyon érdekelne, és egyedül is teljes tudok lenni! És az is vagyok!


szerencsére nem vagyok kapcsolatfüggő és nem az az egyetlen célom az életben hogy párom legyen. Ez csak egy bónusz lenne, a többi jó mellé.

2013. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kocka vagyok úgy h nálam ezt a témát senki nem feszegeti.

A magány az meg egy lelki állapot én sosem voltam magányos mindig letudtam kötni magam.

Én nem a szerelemről képzelek hanem a legújabb filmek és játékok közelgő premierjéről.


Persze tom a párkapcsolat fanatikok ezt nem értik de engem nem is érdekel engem bőven boldoggá tesz a konzolozás a gép szerelgetés és a HD filmek.


A szemebe mondásról annyit h apám halála óta nem mondta nekem senki aki ismer tudja milyen vok és ezt nem feszegeti, mer tudja h felesleges.

Ez kb olyan mint ha a neonácinak magyaráznád a világbékét.

Tök felesleges.


Én nem h nem vagyok ki ettől de nagyon élvezem kényelmes és nem kell lelkiznem am sem vok az az érzelgős típus.


25 F

2013. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!