Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gátlásos vagyok beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos vagyok beszélni a szexről?

Figyelt kérdés
barátom szeretné hogy elmondjam mit szeretek és mit nem a szexben viszont én ezekről nem szeretek beszélni pedig természetes csak nemtudom hogy mit is mondjak rola... ezért ő nem tudja igazán elengedni magát ... hogy kezdjek bele a mondandóba?
2013. dec. 16. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan :D
2013. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez így hülyeség,szóban nem lehet azt elmondani,amikor együtt vagytok akkor a Te reakcióidból neki látni vagy hallani kell ,hogy mi jó neked és mi nem.

Apró kéjes nyögéseid biztosan azt jelzik,hogy élvezed amit csinál,de pl.ha orálisan kényezteti pl.a csiklódat akkor ha nem jól csinálja akkor a kezeddel a fajért egy kicsit eltolhatod,ha jól csinálja akkor meg mondhatod hogy nagyon joóóó,mééég.. méégg..abba ne hagyd!

2013. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fejét...
2013. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen is el lehet mondani szóban is, tényleg természetes dolog. Szerintem még éretlen vagy a szexhez, meg a párkapcsolathoz is, ha képtelen vagy ilyen dolgokról beszélni. Ha ennyire cikinek tartod, akkor csinálni se csináld.
2013. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elmondod mit szeretsz, hogyan csinálja, hogy neked a.legjobb legyen.

Nyugodtan lehet, KELL erről beszélni ne feszélyezzen semmi.

A kapcsolat alapja a kommunikáció, különösen igaz ez a szexre.

Apró nyögésekből még nem feltétlenül lesz neki egyértelmű.

Lazulj el, ha segít, igyatok közösen 1-2-3 pohár bort, és tereld a témát a szexre, merj kérdezni, ő mit szeret, mit élvez, mit akarna kipróbálni. Hidd el csak az eleje nehéz, ha belejezdtél hamar oldódni fog a hangulat :-)

Az a legrosszabb, ha nem beszéltek róla.

2013. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg ha leírnád neki? vagy csetben. és akkor azonnal tudsz a felmerülő kérdéseire válaszolni.
2013. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!