Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az én hibám, vagy az övé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám, vagy az övé?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


1,5 éve vagyok a párommal és egy olyan problémám lenne hogy régen voltak olyan dolgai amin én nem tudom magam túl tenni és mindig ezek járnak a fejembe.meg eggyeztünk hogy nem beszél ezzel a bizonyos emberrel és mégis beszélt.ez még úgy magába nem lett volna nagy gond de olyanok voltak hogy "a haverom azt üzeni hogy partyba vágunk " erre annyi volt a válasz hogy jolvan.a másik eset "félre teszem neked a spermámat a hütőbe hogy megidd" most szépen fejeztem ki.erre is annyi volt hogy oké.3 dolog.ilyeneket irkált a gyerek hogy cs*cska vagyok és bal*asz erre a párom nem védett meg,ennyi volt a válasza ":-D:-D" aki ismer az tudja hogy nem igaz,és hogy a családomért a barátokért és a páromért bárhol bármikor csorgatnám a vérem.4 eset.volt régen 1 ember akibe szerelmes volt a mai napig nem tudom hogy mit irkált vele mert ki törölte és a fotóit is nézegette.+egy régi ismerősének panaszkodott hogy mennyire hiányoznak neki.ezekre magamtól jöttem rá szerintem a mai napig nem tudnék semmit.ezek 8 hónappal ez előtt voltak és még mindig szétszednek.azóta sem tudok benne meg bízni.állitólag azóta nem csinált semmit legalábbis nem tudok róla és ezt állítja.szerintetek mit tegyek?elnézést a nyers fogalmazásért de elég ideges leszek ha erről írok,és a helyes írási hibákért is de jelenleg nincs számitógépem szóval telefonról követek mindent.előre is köszönöm a válaszokat!!


2013. dec. 16. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindketten gyökerek vagytok, de főleg te, amiért egy ilyen IQ huszárral vagy. Fogadd őszinte gratulációmat.
2013. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék valaki mást. Párkapcsolatban nincs ilyen szintű titkolózás, meg másokkal ilyenekről való beszélgetés.. Nem normális a párod, nem értékel téged, nem szeret.
2013. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pfff... Benned meg van kerdes a kapcsolatodrol?
2013. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A te hibád annyiból, hogy még mindig vele vagy. Most komolyan, nem is próbáltad vele megbeszélni a dolgot? Ha pedig igen és nem volt rá semmi hatással akkor kérdezem én, miért vagy még vele?
2013. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A te hibád mert minden magándolgába belekutakodsz és már megszabnád azt is hogy kivel beszélhet.Őszintén hogy képes elviselni egy ilyen piócát mint te kérdező?
2013. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Denagyjampivagy szépen beszélj már mert le szedem a fejed.nem azért irtam ki a kérdést hogy egy ilyen magadfajta net gengszter itt verje magát hanem hogy segitsenek mert én már tanácstalan vagyok!A többi kommentelőnek viszont nagyon köszönöm a válaszokat.igen próbáltam vele megbeszélni de rajta sem vettem nagyon észre hogy foglalkoztatná a dolog és engem sem nyugtatott meg.de az a probléma hogy én nagyon szeretem,viszont tudom hogy csak nekem lessz 1 re rosszabb.és amit még észre vettem hogy a szemembe is simán bele kamuzik.voltak olyan dolgok amire direkt mondtam hogy nézz a szemembe és úgy mond,mondta ő mintha kötelező lenne erre később kiderült hogy kamu.csak igazából elég nehéz mert 1 18 éves srác vagyok és persze voltak előtte lányok de az első akivel minden volt az ő..
2013. dec. 16. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:
eléggé kusza a leírás, de szerintem szimplán gyökerek vagytok! te azért, mert ilyen alja emberekkel szóba állsz, ők azért, mert szimplán gyökerek.
2013. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na te meg olvasnád el a kérdést..nem szabom meg hogy kivel beszélhet erre az 1 emberre mondtam hogy ha lehet ne..!és azt is hozzá tettem hogy az nem lett volna nagy probléma hogy beszél vele DE NEM MIND1 MIRŐL\MIKRŐL.és pióca vagyok?inkább legyek az mint hogy évekig kábítsanak.
2013. dec. 16. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy diktátor vagy kérdező aki a tulajdonának tekinti a másikat.Ha már ilyen módszereket használsz találj egy papucsot magadnak és ne egy olyan embert próbálj dominálni aki nem vesz komolyan.Egy igazi gyökér pióca vagy aki ahelyett hogy keresne egy magához valót a másik embert próbálja hibáztatni amiért nem felel meg a elvárásainak.Amúgy mit is adnál ezért a fáraói imádatért cserébe ami neked jár elképzelésed szerint?
2013. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát aki ilyeneket szólogat hozzá az még nem szeretett mást.:-D szerintem semmi extrát nem várok el csak azt hogyha én imádom őt imádjon ő is.és be lehet az oltogatást fejezni nem a személyiségemen van most a hangsuly hanem a problémámon.és aki ilyeneket szólogat hozzá az vagy kint gangel este a gubacsin vagy a sitten volt a nagyok kielégitésére szolgáló személy.véleményem szerint ha valaki ezt csinálja az nem normális.na hogyha valaki ennyire huszárkodni akar és a személyiségemmel van elfoglalva az nyugodtan jöhet:BP Üllői út 91/a 49 kapucsengő..itt lehet mondani a témával nem kapcsolatos dolgokat!aki pedig normálisan hozzá tud/tudott szólni annak köszönöm,és biztos igazatok van mikor az emberek 95% szerint ez igy nem jó!
2013. dec. 16. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!