Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy fel volt izgulva a barátom? Többi lent

Figyelt kérdés

Fekudtunk az agyon osszevoltunk bujva es egyik pillanatrol a masikra nagy levegoket kezdett venni.

Meg mondta is hogy nem tudja mi van vele h ilyen nagy levegoket vesz.

Szerintetek?


2013. dec. 16. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Markolj rá neki, és csekkold le :)
2013. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ugye nyugtass meg nem fiú-fiú felállás.
2013. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem fiu-fiu xD :D
2013. dec. 16. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Szorongás váltja ki.
2013. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Igen, valószínű...

Remélem a kettőtök IQ-ja összesen meghaladja a 100-at de ezt is erősen kétlem. Hogy lehet már ennyire ostoba kérdést feltenni, istenem... Minek vannak az emberek párkapcsolatban, ha annyira nincs hozzá agyuk vagy ennyit nem tudnak megkérdezni, megnézni.

2013. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Viszont egy jó tanács neked, kérdező: ne kezdjetek még semmilyen szexuális cselekedetbe, mert a legkevésbé sem vagy rá érett, ha ilyeneket kérdezel. Ezt nem bántásból mondom, komolyan jót akarok.
2013. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen,tudom hogy meg nem vagyok ra erett,es semmikepp sem akarnek meg belekezdeni:) (de szerintem o sem, ugyanis meg o is szuz es nem akarja o sem elkapkodni.)
2013. dec. 16. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki felizgul nem kezd el hangosan levegőt venni. Legalább is én nem, lehet vmi mutáns vagyok mind1 :D


Sztem fiúdnak pánikrohama volt

2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!