Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkózik velem, de miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ReLia kérdése:

Bunkózik velem, de miért? (24-L) (36-F)

Figyelt kérdés
Hát kb 1,5 éve vagyunk együtt, munkahelyen ismerkedtünk meg, fél év után hozzáköltöztem, 3 hónapig nem is volt semmi gond aztán, rájött az ötperc és mindenbe belekötött, pl: miért zárom duplára a fürdő ajtót, miért mosogatok álló viznél, ha elfelejtek valamit már rögtön lehurrog, az utobbi időben csúnyán is beszél velem, aztán megint normális lesz és kedves, ... Volt hogy elhagytam 3 hétre, aztán nagyon kiborult visszamentem hozzá, de a kedvessége itt is csak pár hétig tartott, meginnt előjött az idegbeteg stílusa...csapkod ha valami kicsit felidegesíti, engem is elküld párszor melegebb éghajlatra,... bocsánatot max 2xer kért életében!(36 éves) én (24)... HA valami elromlik az a mániája h én tettem tönkre.... nemtudom mibaja van... ráadásul a volt nője most jött haza külföldről, és a szomszédba telepedett meg a barátom sógornőjénél.. szval még ezis... de egyenlőre az foglalkoztat, hogy miért bunkózik velem állandóan... és mitől vannak nálla ezek a hangulatingadozások?!

2013. dec. 16. 12:26
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Mi lehet az oka? Bocs de csak az elsősort olvastam el. Az a 12 év lehet az oka talán... TALÀN
2013. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Munkahelyi stresz , ital. Próbáld meg támogatni ha kiderítetted mi a baja.
2013. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennek nem a kor az oka. idiótával jöttél össze
2013. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet spontán elmúlt a szerelem és megszokás lett a kapcsolat. Így ha elmész hiányzol de nem tud megbecsülni ha ott vagy mert megszokott Nem szakít mert az ő korosztályában nincs olyan aki nem vált el vagy nincs gyereke így te még jó vagy . . .


De remélem tévedek

2013. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NEm, nem italozik... Inkább számítógép mániás!! NEm lehet róla leszoktatni.... De akkor egyik pillanatban miért kedves? Másikban pedig miért bunkó, (ha elmúlt a szerelem?)
2013. dec. 16. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
idegbeteg
2013. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért kedves néha mert amikor jó napja van örül neked amikor rossz rajtad vezeti le...

De ez már nem szerelem hisz ha valakit szeretsz óvod és nem akarod bántani szerintem . . .

2013. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem düh kezelési problémái lehetnek.

Próbáld meg rávezetni az 1 perces meditációra és arra,hogy gondolkodjon mielőtt beszél.Nekem a meditáció sokat segített jelentős mennyiségű stresszt tudok vele hatékonyan feldolgozni.Következő tanácsom a rendszeres sport, ez is jelentős mértékben csökkentheti a feszültséget.Intenzív kardió mozgást ajánlok biciklizést,futást.Ideje leszokni a dohányzásról és az alkohol fogyasztásról.

Ha ezek nem válnak be ,akkor csak egyszerűen bunkó.

2013. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!