Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne az az ok, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az az ok, ami miatt szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
ha lefekszik mással és nincs pofája elmondani, és valahogy rájövök.
2009. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne, hogy félrelép és engem tenne felelőssé érte...

Ha elmondaná, hogy megtette és őszintén bánná, akkor mellette maradnék (az őszinteség mindennél többet ér), de már nem lenne minden a régi.

Sok mindent elnéztem már neki és Ő is nekem...10 év hosszú idő, rengeteg érdekes dolog felszínre tud kerülni az évek alatt...

De a legdurvább a félrelépés, amire Én jövök rá.

31/F

2009. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A megcsaláson kívül,ha ellaposodna a kapcsolatunk és ő nem tenne semmit ellene,és én hiába próbálkoznék.
2009. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ti is úgy vagytok vele ha elmondja őszintén akk lehet megbocsátotok (mármint a megcsalást)?


Amúgy én azé ha leszólja a farkam.

2009. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdne mással. Akár őszintén bánja akár nem, ha megteszi akkor már valami nincs rendben...

Vagy ha ellaposodna a kapcsolatunk akkor már nempróbálnám megmenteni, szakítanék.

2009. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én már azért is, ha csókolózna mással. egyszerűen nem tudnék benne bízni többet, amúgyis nehezen bízok meg valakiben. ha pedig ezt eljátssza, akkor nem tudnék többet megbocsátani neki.
2009. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha megcsalna és rájönnék!
2009. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!