Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy pici szexjelenet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pici szexjelenet a tv-Ben és észrevettem, hogy a barátomnak egy nagyon kicsit merevebb lett a farka. Normális ez? Nem úgy állt fel neki, csak egy nagyon picit keményebb lett

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. en is erzekeny vagyok barmifele hasonlo jelenetre. ez termeszetes dolog :)
2013. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem azt jelenti,hogy engem mar nem is szeret?? Mert mar ilyeneken gondolkodtam. Egy kis szex jelenet,ahol egyébként semmit sem mutattak ès neki máris keményebb. De ez lehet olyan,hogy amikor en látok ilyesmit, nekem is fura érzésem van ott lent es nem konkrétan az emberek miatt amit látok,hanem amiatt amit csinálnak es ez ugy jon hogy nem tudok ellenne semmit sem tenni.
2013. dec. 16. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
mert meztelen tv-ztek hogy észrevetted hogy kicsit keményedett neki?
2013. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kerdezo: a szex alapvetoen izgato dolog. akar csinalod, akar nezed. attol meg nem kell aggodnod, hogy mas nokre is felizgul a srac. veled van, nem? hat akkor mit aggodsz?

varazsold el, aztan nem fog mas not keresni :)

2013. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem felek attól hogy mást keres,csak attól féltem lehet ez azt jelenti hogy mar nem szerelmes belém. Pedig a boltban is feláll neki miattam, ha valami olyat mondok, meg bárhol tehát ezzel nincs gond.
2013. dec. 16. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Nekem is.feláll mindenre, akkor is,.ha az utcán túl sokat mutat magából a nö, stb.

Mégis a páromat kívánom, szeretem, vele.fekszek le.

2013. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jo :D bár en nála még nem tapasztaltam ilyet, meg ez a tv-s sem olyan volt hogy konkrétan felállt neki,csak megfogták es olyan volt mintha egy icipicit keményebb lenne :D de tényleg csak egy hangyanyit, szóval lehet nem is az volt amire gondolok, mert mar ebben sem vagyok biztos
2013. dec. 16. 15:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint en fogtam meg :D
2013. dec. 16. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval fogdosod a farkát! Egészségetekre! :)
2021. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!