Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem értem, most akkor akar tőlem valamit vagy sem? FONTOS!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, ismerjük egymást egy ideje, de csak pár hónapja beszélgettünk. Minden nap rám ír, nagyon aranyosakat ír, elküldtem neki egy képet egy fürdőkádról (XD) ami tele van szórva rózsaszirmokkal és gyertyák vannak körülötte, és mondta hogy megcsinálná nekem, és hogy tetszek neki, meg járna is velem vagy mással, de fél. Aztán hétvégn egy buliba voltunk, és ahogy észre vett, néha-néha rám pillantott, úgy táncolt hogy rám lásson, persze a távolság megvolt, én a szórakozóhely egyik részén ő a másikon (nem egy b*szott nagy helyről van szó) de velem szembe volt, aztán van ott egy ilyen kis emelvény szerűség, én azon táncoltam fent, ő meg szorosan lent előttem, a haverjaival sugdosott és volt hogy engem figyeltek. De ha tetszem neki akkor mi az istenért nem hív már el randira ???? Megőrülök... lehet arra vár hogy majd én lépek? Vagy miért volt szorosan előttem? Néha rám sandított a szeme sarkából. Aztán tegnap mondtam neki hogy egy srác randira hívott, és mondta hogy legalább lesz egy jó napom, vagy lehet több is. Nem olyannak ismerem mint aki hülyíti az embert, soha nem volt téma a szex, nem hozta fel. Mikor mentem haza és a haverjaimmal álltunk kint, akkor is felém fordult és nézett de nem jött oda.


18L / 21F


2013. dec. 16. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor lépjél te.
2013. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos, hogy tetszel neki. Annak pedig, hogy nem hív el, lehet egy nem is olyan fura: csalódott előtted és nem akar most kapcsolatot. Szerintem igenis kérdezz rá, mert lehet, hogy elszalasztod. (Próbáld félretenni, hogy Te vagy a lány!)


18L

2013. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!