Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segítsége lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítsége lenne szükségem, segítségre.

Figyelt kérdés
Szakított velem a bartáom,több évnyi együtt lét után,már mindent megígért nekem,család stb. Én pedig mindent megtettem érte. Aztán elhidegült tőlem ,veszekedett velems stb,engem okolt stb. Én még utána kerestem,hogy ne legyen vége ,de ő azt mondta,hogy nem akar velem lenni már.Aztán teltek a napok és egyszercsak kaptam tőle mikor részeg volt smst,hogy szeret,aztán megint írt,hogy csengetett hozzám,és szeret. Másnap kérdeztem,hogy mi ez? ő meg mondta,hogy már mindegy,csak részegen meg merte ezt lépni. és hiába mondtam neki,hogy akkor most mi lesz meg ha szeret akkor mi ez? De semmi,nem akar velem lenni,nem értem az egészet! Aztán megígérte,hogy elhoz nekem pár dolgot tegnap,egész álló nap vártam rá mire mondta,hogy még sem megy.Aztán ráeszéltem,hogy de hozza el,elvileg ma hozta volna,nem keresett felhívom erre kiderül hogy valami jó progrmaja van és esetleg este beugrik ha ráér! Nekem elcsuklott a hangom és elköszöntem tőle,mert annyira fáj ez,hogy itt várok rá és ő meg semmibe veszi,rabolja az időm,reményt hagy bennem! nem bírom annyira fáj,ezért is írtam le! és a legrosszabb az egészen,hogy a legjobb b.nőm az ő testvére volt,most meg engem semmie vesz a lány és elvileg most is vele van az exem... nem tudom hogy mit kéne tennem
2013. dec. 16. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy sgfej barom.A pasid egy szrkalap akit fel kell rugni .Drágám pasizz be és szarj rá a fejére
2013. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki,hagyd békén!Nem akar tőled semmit,levegőnek néz,semmibe vesz.Tudom,mennyire fáj ez most neked,de el kell fogadnod,és tiszteletben kell tartanod a döntését,másrészt saját magadat sem kéne megaláznod.Könyörgéssel és sírással sem mész semmire,nem lesz jobb a helyzeted egy kicsivel sem.Próbáld meg higgadtan átgondolni a dolgokat,mi miért és hogyan történt.Talán jobb így,mert nem ő a hozzád illő ember.
2013. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első megmosolygtattál! :) köszönöm!
2013. dec. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!