Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent pontosan a szexkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan a szexkapcsolat? Miből áll, mondjuk azt tudom, de azon kívül? És mi az, ami nincs benne, ami egy párkapcsolatban benne van? 16L

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
érzelmek
2013. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
67%
Babám! Nem hinném , hogy neked arra lenne már szükséged.
2013. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
24 éves rutinommal megmutatom én neked:)
2013. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az hogy itt minden érzelem nélkül csak sexeltek semmi más átjön hozzád jól megdug és elmegy ennyi.Semmi érzelem
2013. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Ide sz**ok rögtön

és van olyan gyökér aki felkínálja magát...

16/F

2013. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
69% ban jó választ adok XD 69 és pont a sex témához irtam minő véletlen :D
2013. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik privátban írtak nekem: Nem azért írtam ki a kérdést, mert ilyen kapcsolatot akarok. Én normál kapcsolatban vagyok...csupán csak erről beszélgettünk a barátaimmal. De választ nem nagyon kaptam, csak ajánlatokat. :(
2013. dec. 17. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy 15 évesen lehet többet tudok, mint te...


Szóval, szexkapcsolat= csak szexeltek. Nincs kéz a kézben sétálgatás a parkban, nem vállaljátok fel, hogy jártok, mert nem is jártok. Van, aki nyíltan elmondja, hogy szexkapcsolatban van, van, aki titkolja, ez mindenkinek a saját döntése.


Ha egy kicsit jobb a kapcsolatotok (pl. "barátság extrákkal") akkor a szexen kívül is találkoztok, beszélgettek, és épp amikor kedvetek van, csináljátok.

2013. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!