Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van félnivalóm?

Figyelt kérdés

A párommal már több, mint egy éve vagyunk együtt. Velem nagyon kedves, figyelmes, vannak apróbb vitáink, de szerintem ez így természetes.

A rokonok viszont féltenek, hogy később megmutatja egy másik oldalát is, mert a munkahelyén szoktak konfliktusai lenni, amikor hangosan veszekszik.

Tényleg képes valaki ennyire megváltozni az idő előrehaladtával?

Szóba került már az összeköltözés is, vajon akkor kiderül majd, hogy hosszútávon olyan lesz, mint velem, vagy épp az ellenkezője?



2013. dec. 17. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifogja mutatni a foga fehérjét, nehogy azt hidd, hogy örökké mézes-mázos lesz veled. Hidd el lesz időd kiismerni.
2013. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. dec. 17. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy megváltozik az összeköltözés után. Akkor ismeritek ki egymást igazán, akkor jöhet elő a legtöbb hiba is. Viszont az hogy a munkahelyén hangosan veszekszik az szerintem nem egyenlő azzal hogy veled is ilyen lesz. Azért figyelj oda.
2013. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy év alatt biztosan sikerült már megismerned. Persze nyilván még jobban megismered, ha összeköltöztök. De te ismered őt, nem a rokonok.

Nem hiszem, hogy valaki egy évig meg tudja magát játszani.

Az meg, hogy milyen a munkahelyén egy másik dolog. Az hogy ki hogyan kezeli a konfliktusokat (kerüli, hallgat, belemegy a vitába, kiadja a mérgét) nem azt jelenti, hogy akkor már erőszakos is. Biztos nektek is voltak már vitáitok és láttad, hogy hogyan reagál, hogyan viselkedik veled.

2013. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is a munkahelyén szoktak konfliktusai lenni, elég üvöltözős típus, verekedés pedig sose szokott lenni. Már egyszer-kétszer itthon is üvöltöztünk egymással, sajnos elég nehéz az életünk, de ennyi. Soha nem bántott, és eszembe se jutna, h valaha is bántana. A gyerekeivel szemben meg egyenesen egy kis nyuszi, én sokkal szigorúbb vagyok. De nyilván ezt embere válogatja. Csak leírtam, hogy nálunk ez miként van. A lényeg, hha veled úgy viselkedik, ahogy Neked nem tetszik, akkor nem kell erőltetni a kapcsolatot. Pl. ha megüt, akkor azt nem szabad elodázni, sztem. Bár nem írtad, hogy igazából ettől félsz-e, csak gondoltam.
2013. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Attól nem félek, hogy erőszakos lesz, mert nem tartom valószínűnek, soha nem utalt erre semmi, velem eddig még kiabálni sem kiabált.

Én úgy gondolom, hogy ha valakinek nézeteltérése akad valakivel, akkor többféleképpen lehet kezelni: Hallgat/kibeszéli az illetőt a háta mögött/ kiabál, veszekszik. Ő az utóbbit választotta, de nem mindenkivel ilyen. Viszont félek, hogy túl egyoldalúan látom a dolgot, ezért érdekelt mások véleménye.

2013. dec. 17. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Így még tényleg nem lehet tudni. Költözzetek össze, majd ott kiderül.
2013. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nézeteltérésekre a "higgadtan megbeszélik" is egy megoldás ám :)

Ha valaki hangosan veszekszik, az azt jelenti, hogy nem tudja magát tökéletesen kontrollálni. A kérdés csak az, hogy mennyire nem. Van aki ennél tovább soha életében nem megy, és van akinek egyszer csak elgurul a gyógyszere.

2013. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már.Nem kell félni.Én is könnyen robbanok és van,hogy rögtön ütök ha olyan helyzetben vagyok.

Viszont a barátnőmre soha sem emelnék kezet!Még a hangom sem emelem fel.

2013. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokunknak stresszes a munkahelyünk. Hogy ezt ne cipeljük haza, le kell vezetni ott helyben. Az tehát, hogy a párod a melóhelyen hangosan veszekszik, semmit nem vetít előre.
2013. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!