Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez nálam? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez nálam? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tudom, h lényegében nem ebbe a topikba lenne a helye ennek a kérdésnek, de a szerelem/szex.be nem épp szeretném kitenni. Normális válaszokat várok, s nem olyanokét akik unatkoznak. :)

Több mint 20éves vagyok és lány, Lassan 2 éve kapcsolatban élek.

Boldogan, kisebb nagyobb veszekedéssel. :) Megörültem már akkor ha elment dolgozni és én éppen 1dül voltam itthon.

Elkezdtem most egy iskolát szeptembertől, és teljesen oda vagyok az egyik tanáromért. Nem tudom, h miért.

Tudom, h én is kapcsolatban vagyok, ő is házas, de mégis többet gondolok rá mint amennyit kéne. Elszoktam vele beszélni elég sokat személyesen. Most tudtam, meg h házas. Eddig úgy láttam volna, mintha lennének apró jelek, h tetszem neki, ha nem is akarja mutatni. De pl emailjaimra 90% nem válaszol. Annyira rossz amúgy, mert szeretem a páromat és nem áll szándékomban megcsalni, de mégis az érzés. Lehet, h mégsem a mostani párom a nagy Ő.m? De szeretem és vele akarok lenni, de most mégis azt érzem, h a tanárom is kellene. :( Szerintetek mit csináljak?


2013. dec. 17. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen kiskorban a fenti dolgok gyakran megesnek a lányokkal. kb tuti, hogy nem a mostani párod a nagy ő.
2013. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz a tanároddal.
2013. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz képes nem vagyok szerintem kicsi. Csak minden héten látni a tanárt, elfelejteni nem tudom, h hogy tudnám. :S
2013. dec. 17. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég szomorú.Olyan alapvető dolgokat kéne betartanod,hogy nem beszélsz vele és nem próbálsz rágondolni.De úgy látszik a puncid nagyobb úr az elmédnél...

És ránk pasikra mondják ha fac feláll az ész megáll.

Megéri felrúgni a boldog kapcsolatod a semmiért?

2013. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem d**ni akarok vele. nem a szexre megyek, szimplán nem tudok nem rá gondolni és nem beszélni vele.
2013. dec. 17. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is szexről van szó.Hanem az érzelmekről.Az majdnem fel ér a szexszel
2013. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ez nem gáz. Mérlegelj, futtasd végig, hogy mit akarsz. Tetszik neked a tanár, talán bele is szeretnél, de szerinted miattad elhagyná a családját? Egyáltalán szét tudnál barmolni egy házasságot? Az emberek elgyengülnek időnként, de nézd meg, hogy mi a fontos neked!
2013. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyiszor végiggondoltam már és nem akarom a házasságukat tönkretenni és az én kapcsolatom se, mert a jelenlegi párom a fontos. Mikor volt őszi szünet nem volt gond szinte nem is gondoltam rá, csak amikor meglátom az iskolába ráadásul itt laknak szemben velem ezért akaratlanul is látom pl az ablakukat,vagy az utcán összefutunk az úgy más. Heti 2szer látom, mert esti iskolába járok, és amíg nem tudtam, h házas mintha úgy láttam volna, hogy ha egy kicsit is de tetszem neki. voltak jelek és vannak is. Lelkiismeret furdalásom is van a párommal szemben, pedig nem csaltam meg, de mégis rossz.
2013. dec. 17. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ilyen van. Én úgy gondolom, a valaki iránti elkötelezettség nem abban merül ki, hogy nem nézel rá másra. Természetes dolog, hogy megtetszik neked valaki, szimpatikus, ha ettől nem több. Ha úgy érzed, hogy fontosabb az utóbbi, az előbbinél, akkor az más.
2013. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csajoknál így kezdődik a dugás, hogy elejében, egyáltalán nem is gondolnak erre:)
2013. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!