Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokáig bántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokáig bántottam a barátomat egy lánnyal, féltékenykedésemmel, mint kiderült ok nélkül. ő ezalatt meggyűlölte a lányt és kerüli. Félek, ha abbahagyom jóba lesz vele és rájön, h miattam volt, miközben milyen jófej a lány. Mi legyen?

Figyelt kérdés
nem akarok tovább gonosz lenni vele, de ha visszaveszek, félek,h elbízza magát. és különben sem hiszem,hogy már úgy tudna rám nézni mint előtte, a viselkedésem miatt. és ha nem bántom többet a lánnyal, akkor még túlságosan is jóba lesznek egy idő mulva.
2013. dec. 17. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember.Van neked agyad?Milyen utolsó undorító viselkedés ez?
2013. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah, nem vágnálak ki a francba
2013. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen egy számító mocsok qrva vagy...

Vagy csak nagyon buta.

2013. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ritkán olvasok ilyen gonoszságot itt, nagyon sajnálom, hogy főleg nőkre jellemző ez a hozzáállás. (tényleg több ilyet olvastam nőtől mint férfitól)


Rossz hírem van, idő kérdése, hogy kitisztul a látása, ha nem a lány miatt, egy rosszabb pillanatában mondasz ki egy félmondatot, vagy bármit, amivel pont megérzi a személyiségedet olyannak amilyen vagy.


Ez lesz az a pillanat amikor beszélgettek, megmerevedik, és közli, hogy most volt vége. Te pedig elárasztod a GYK-t, hogy miért tette ezt. Nos megelőzendő ezt a tengernyi kérdést: Ezért, mert ilyenekre vetemedsz.

Bántod, érzelmi terrorizálod,bűntudatot keltesz, és manipulálsz. Ez a bántalmazás legalább olyan aljas mintha vernéd.

2013. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a pasidat sajnálom, de ócska r ibanc.
2013. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!