Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen nő mégis mit tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő mégis mit tud kezdeni magával az életben?

Figyelt kérdés
Az egyik csoporttársamról van szó, aki igaz, hogy szép lány (bár annyira azért nem bomba nő, csak szimplán szép), és a férfiak ezáltal imádják, de lány barátai nincsenek is, még soha életében nem dolgozott egy percet se (pedig 21 éves!), az egyetemünk igaz, hogy eléggé buktatós szak, de ő alapból se tanul szinte semmit, inkább a barátjával meg a haverjaival van, szóval gyakorlatilag semmiért nem kell tennie semmit, csak éli a kis világát... az előző kapcsolatában is éveken át olyan barátja volt, aki mindent megtett érte, a mostani barátja szintén, ő is már több mint egy éve, és ez a srác még gazdag is ráadásul... de ez a világ úgyse tart örökké. Egy ilyen csaj mégis mihez kezd, ha vége az egyetemi éveknek és mondjuk a barátja is dobja? Meg egyáltalán, miért kell bárkinek is ilyen lány?
2013. dec. 17. 11:05
1 2
 1/12 egytüneményvagyok ***** válasza:
Majd megoldja valahogy, hisz eddig is megoldotta nem?
2013. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit.Keres egy pasit.
2013. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek kell ilyen csaj. Több okból is lehet...
2013. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit kezdene? Kijárja az egyetemet, keres valami munkát, családot alapít, mint bárki.

Miért ne kellene valakinek? Én sem dolgoztam még 21 évesen, hanem tanultam, én is nagyon tetszettem a férfiaknak, szerettem bulizni a haverokkal, most mégis boldog házasságban élek egy csodálatos férfival.

2013. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elnézve a fogalmazásodat, valami büfé-szakon vagytok. Ott nem ritka az ilyen...
2013. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig találni fog még ilyen pasikat, aztán vagy lesz egy barom, akit megfog egy gyerekkel, vagy elmegy dolgozni valami szar kocsmába.
2013. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"vagy elmegy dolgozni valami szar kocsmába"

Aha, persze. :D Ilyen típusú hölgy ismerősöm az önkormányzatnál lett köztisztviselő. :D

Ha elvégzi az egyetemet még ha nehezen is, azért több tényező is meghatározhatja, hogy milyen állást talál. Van, hogy fizikai munkára nem is nagyon szeretnek felvenni olyat, aki egyetemet végzett, mert "túlképzett".

Ha van esetleg egy kis ismeretsége, jobb helyen dolgozó rokon, barát, akkor valószínűleg be tud kerülni valami irodára, még ha csak valami egyszerű adminisztratív munkakörre is.

Az meg nem befolyásolja a későbbi párválasztást, hogy szép és népszerű a férfiak körében, nemcsak a népszerűtlen, csúnya nőket találják meg az értékesebb férfiak. :)

2013. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keres egy férfit aki mindent megold helyette. Az irigység amúgy nem szép dolog.
2013. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nemcsak a népszerűtlen, csúnya nőket találják meg az értékesebb férfiak. :)"

Dehogynem:'(((

2013. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Savanyu a szölö?
2013. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!