Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beigazolódott ha úgy érezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beigazolódott ha úgy érezted a párod több vasat tart a tűzben, esetleg már nem érez úgy írántad? Vagy ha esetleg hazudik neked és nem meri megmondani hogy nem szeret már úgy? Ezek képzelgések vagy valóban megérzi az ember?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérzés plusz észreveszed a megváltozott viselkedésén, magyarul saját magát buktatja le, gyanakodni csak arra lehet aki okot ad rá.
2013. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az első kapcsolatommal megtanultam hogy az ilyen megérzésekre hallgatni kell, akkor persze sokáig nem tettem, meg győzködtem magam hónapokig, de a lelkem mélyén éreztem, hogy nem szeret már, pedig ő mondogatta... csak éppen a viselkedése ezzel teljesen ellentétes volt. Aztán nagy nehezen mégiscsak kibökte, hogy már nem szeret...
2013. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi jártunk néha külön bulizni. most nem nagy bulikra kell gondolni,csak haverokkal este beülni ide-oda. egyszer elment, nekem meg ilyen fura gyomoridegem volt,ami előtte nem. lemertem volna fogadni,hogy csinálni fog valamit.

bejött.

mindig bejött.

2013. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, sajnos. ha felmerül benned az érzés, annak az esetek többségében van oka. viszont vigyázni kell ezzel, mert a sok betegesen féltékeny ember is ezzel igazolja az alaptalan, terrorizáló féltékenységét.
2013. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!