Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket hete megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket hete megismerkedtem egy ferfival a tarskereson. Kolcsonos a szimpatia . A kerdesem az lenne, hogyan kozeledjek hozza? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval megismertem a tarskereson egy ferfit. Ketszer mar randevuztunk,ami jol sikerult. Azota is minden nap beszelgetunk neten. Tegnap beszelgetes kozben el arulta,hogy Pszichiaterhez jar,mert idegei gyengek.(a beszelgetesbol levonva ugy ertelmeztem ,hogy a kapcsolatepites nehezen megy neki,mert regen nagyot csalodott.O ezt nem mondta,de lehet ez van hatterben es ezert jar Pszicgiaterhez) Amikor talalkoztunk szemelyesen semmi jelet nem mutatta,hogy baj lenne vele, Sem viselkedes,sem beszed szempontjabol. Sot okos ertelmes embernek tunt es tunik. Szeretnek neki segiteni,megtudni miert van szuksege pszichiaterre. Az lenne a kerdesem mivel tudnam kimozditani ebbol a helyzetbol? az utolso talalkozon setaltunk ,beszelgettunk es mondta is jol erezte magat . En szemely szerint arra gondoltam kovetkezo talalkozonkkor menjunk el uszni vagy korcsolyazni,mert szereti ezeket (persze ha o is szeretne). Szerintetek mivel lehetne megnyitni a lelket? Tudom ,hogy az a legjobb ha o magatol mondja el a dolgokat,nem is eroltetem,csak tudom tetszunk egymasnak.
2013. dec. 17. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Közel engedtél magadhoz egy vadidegent, és a második találkozó után már "tárogatni" akarod a lelkét.


Én nem mondom hogy rossz ember, de pszichiáterhez azaz elmeorvoshoz az jár, akinek nagy baja van. A többiek pszichológushoz mennek. Tudod?


Ennél sokkal óvatosabb is lehetnél. Remélem azért a lakásodat meg azt hogy hol élsz még nem mondtad el neki.

2013. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne forszírozd az esetleges problémáját. Ha beszélni akar róla, úgyis beszél róla, ha meg nem, akkor csak kényelmetlen helyzetbe hozod. Esetleg annyit mondhatsz neki, hogy nyugodtan beszélhet neked problémákról, szívesen segítesz, ha tudsz. De ennél jobban ne menj bele.
2013. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom a valaszokat.
2013. dec. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!